Kısa boylular sorum size ?

Kendiniz den uzun boylu kişilere bakarken ne hissediyosunuz boynunuz sütekli yukarı doğru :)) ben kendim den uzun boylulara bakarken hayranlıl duyuyorum keşke biraz uzun olsaydım diyorum 😀😀

Güncellemeler:
1ay İmla hataları olmum sory turkçem biraz zayif
1ay İmla hatam var derken bile yazim hatasi yapiyorum oy ben nerelere gidem 😂😂

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Biraz hafiften kıskançlık demeyelindw imrenme ve keşke bir 75 falan olsaydım dediğim olmuştur ayrıca üni okuyorum neyse bazı kızlar geliyor lavaboya kıza bakıyorum güzellik yok ama boyu gerçekten güzel hanii ve ondan topuklu ayakkabılar iyiki var hele 165 ve üstü kızların boyunu uzatmada daha işe yarıyor

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben de diyorum hep 3 5 cm daha uzun olsam diye topukluyu kim icat etti dua edin bence :))

En İyi Erkek Görüşü

• az geriden bakıyorum sorun olmuyo

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kısalar için boyun egzersizi olur. Uzunlar hep aşağı bakıyor onlar düşünsün :D

0|1
    0|0
  • Uzun boylu insanların yakınından bile geçmemeyi tercih ediyorum 😂 komplekse girmeyeyim diye normalinde memnunum 😂

0|1
    0|0
  • Uzunum, kisalara tepeden bakiyorum. 😄

0|1
    0|0
  • 1.63'üm mutluyum dkskzjsksk genellikle benden uzun insanlara fazla yakın durmuyorum. O yüzden kafamı yukariya kaldırmak gibi bir sıkıntım olmuyor skkx

0|1
    0|0
    • 1ay

:)) 10 cm var aramiz da pek fark yok ama kisasin 😛😛

• Boynum tutulacak kadar gözlerimi göğe diktiğim biri olmadı hiç😂

0|1
    0|0
  • Aynen bende ama ben topuklu giyiyorum :)

0|2
    0|0
    • 1ay

O topuklular nasil giyiliyo ben ilkenceye ugruyo gibi görüyorum bazıları cok komik yürüyo 😂

• Benim. moralim bozuluyo yaa😀

0|2
    0|0
  • Uzun kizlar topuklu giyemiyorum diye komplekse giriyorlar. aslinda guzeller. kisayim ama mutluyum 😁

0|1
    0|0
  • Kısa olmak avantajlı bence yani en azından kızlar icin tabi 1.50 falan değil

0|1
    0|0
  • Cok guzel bisey cunku ben cok karsilasmam oyle insanlarla karsilasincada degisik oluyo 😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Benim cevre hep uzun artık kıskaniyorum kısa hissediyorum 😢

• 1ay

Ooww komplex sebebi 😁 benimde tanidigim vardi orda onunda boyu yoktu. d

• 1ay

:)) aynen

Erkekler Ne Diyor 4

• bir özenti yok aramızda 10cm var. sadece bkmıyorum bir mekan da oturdumuzda bkrm

0|1
    0|0
    • 1ay

Benim hemen dikatimi çekerler

• 1ay

Eywallah abi iyigecelr

• 1ay

Sana da bro

• okul çocuğu Allah 1.64 yaratmış benide napayım. galu belada suratına boşalmışım sanırım...

0|0
    0|1
    • 1ay

Çok katisik konustun tukcem o kadar iyi degil biraz basitlestir dediklerini

• Boyun kac ki o his çok kötü yukarı doğru bakmak keske zamanında basketbol oynasaydim 180 im

0|1
    0|0
  • la adamın burunun içini görüyom 😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...