Şirketimiz battı?

Arkadaşlar merhaba malesef hayatım mahvoldu babamın ve benim yıllarca emek verip çabaladığımız şirket battı. Elimizde avcumuzda 50 milyon dolara yakın para kaldı. Ee çok diyosunuz ama 460 milyon dolarda borç var ): moralmen çökmüş haldeyim mal varlığı olarak evimiz arabamız fabrika ve mermer ocaklarının bulunduğu arsamız var 2-3 evi ve arabayı annemin üstüne yaptırdığımız için haciz gelemiycek ama onlarıda çıkarıcaz elden borçlar için babam muhtelemen hapis yatıcak vs vs ne yapabilirim nasıl düzeltebelirim böyle bir durumda kendimi çok kötü hissediyorum

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah
    Trolsundur
    Sayet değilsen olacakları diyeyim.
    OHAL den dolayi kayyim muhabbeti olacaktır.
    Şirketinize
    Onun haricinde
    Ciddi tazminat ödersiniz
    İşçileri mağdur bırakmaktan tutun
    Tabi kaynak kullanimini yanlış yonlendirmeye dek pek çok
    Hüküm var.
    Allah yardım etsin
    Yalnız rakamlar uçuk geldi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dayın enişten gibi akaba üzerine süper market zinciri kur. Her markette satılan markaları değil o markalar yüzünden geri planda kalmış eski markaları gün ışığına çıkart. İçi dolu olarak tanesi maksimum 500bin liradan büýükşehirlerde zincir kur. Bildiğim kadarıyla 35 40 kadar büyükşehir var. Bu da 35 40 şubeli zincir demek. Zaten ilk ürünler tanıtım amacıyla ücretsiz verileceği için fazla bir masrafında olmaz. Bir atm markası geliştir ve tescil ettir. Ve bankaların kullanımına aç. Ve gıda markaları tescil ettir. Hem rakibinin gıda ürünlerini sat hemide fason yaptır ve kendi ürünlerini de sat. Mesela yoğurt ayran su makarna kolonya çikolata salça markaları geliştir. 150 milyonun 75 milyonunu böyle harca. 50milyonu küçük bankaya yatır ki her sene paranızı Bankamız tutun diye villa veya araç versinler. O araçlari araba olarak alacaksan rentacar ağı kurabilirsin. Veya kamyonete dönüştürüp marketlerin için kullanabilirsin. Kalan 25 milyonun 5 milyonu sermaye olarak 20 milyonuda acil ihtiyaç için veya depo alımı için kullanabilirsin. Veya bu tarifim haricinde tır filosu oluşturup lojistik işine girebilirsin. Veya oto galeri kurabilirsin. Veya inşaat işine girebilirsin. Veya ithalat ihracat şirketi kurup Türkiye'de olmayan ürünleri türkiye'ye getirebilirsin. Veya yurtdışında şirket kurup türkiye'ye ürün ihraç edebilirsin. Veya benzin istasyonu alıp petrol dağıtım ağı oluşturabilirsin. Veya borsada halka açık olup hissesi rakiplerine göre ucuz kalmış bir çimento firmasına 50milyonu lira yatırıp ortak olabilirsin. Veya küçük ölçekli bir bankanın hisselerini alıp bankacılık sektörüne girebilirsin. Veya hastane kurup sağlık sektörüne girebilirsin. Veya ilaç dağıtım ağı kurabilirsin. Veya gazete dergi baskı işi de dahil oluklu mukavva işine girebilirsin. Veya turizm sektörüne girip hem yolcu taşımacılığı yapıp hem e bilet satışı yapabilirsin. Veya anadoludan 5000 dönüm arazi alıp 1000 dönümü havuz haline getirip timsah üretip orjinal derisini textil sektörüne satabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 50 milyonu katlayacak bir yatirim yap gelenlede borclari kapat. Ama en hizli geri donusumu olacak yatirim ne bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun.

0|0
    0|0
  • Haram para mı yediniz nasıl bu hale geldiniz

0|0
    0|0
    • 1ay

Haram yesek batmazdık.

• 1ay

Senin gibi ergen çok burada. 18 yaşında 600 bin tl lik araba alan mı dersin fabrikalarını buradan satan mı. Klavye hayal gücü için güzel bir araç.

• 1ay

@Fastandeep Ok bro haklısın tamam sende 41 yaşındasın zaten...

• Allah yardım etsin güçlü dur ailenin yanında ol babanın senden çok desteğe ihtiyacı vardır

0|0
    0|0
  • 40 milyon dolar neyine yetmiyor. derdine bak.

0|0
    0|0
  • üzüldum yapicak bir sey yok borcu odemeniz lazim yine işler yapip bir yerde calisip uzun surer ama odersiniz bizde en az 10 sene borc oduyoruz belki seneye bitiyor😁 gecer hepsi moralini bozmasina izin verme sonucta tek para bu ve sende daha degerli seyler var mesela sagliklisin

0|0
    0|0
  • Nasil oldu bir anda. uzun suredir kendini belirtmedimi. onlem alirdiniz

0|0
    0|0
    • 1ay

Uzun süredir toparlamaya çalışıyoduk elimize yüzümüze bulaştırdık bir anda gitti şirket amcamda ortağımızdı büyük kazık attı kendisi onunda payı büyük

• 1ay

bir finansci ayarlayin bence isinde iyi birini napabilirz die. bu sizi asar cnku

Erkekler Ne Diyor 10

• Eee çok. iktiniz.
    Biraz da başkaları. iksin.

0|0
    0|0
  • Vallahi ben sana inanmıyorum sana, kendine başka mekan ara! hepsi fasafiso, sizlerde inanmayın bu şahısa çarpılırsınız!

0|0
    0|0
  • La elinizdeki parayla silah milah araç gereç teçhizat bulun banka soyun abooov

0|0
    0|0
  • Yeni Bir İşe Girmelisiniz

0|0
    0|0
  • batmadan önlem almanız gerekirdi şimdi yapabileceğiniz çok bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Baban neden hapis yatıyor onu anlamadım

0|0
    0|0
  • 'şaka şaka yana taşındık'

0|0
    0|0
  • Böyle ifadeler kullanan biri olsa olsa günlük 50 tl ye mermer ocağında çalışan bir amele olur.

0|0
    0|0
  • yeni gelir kapisi yarat

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun batmasına izin verme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...