Müge Anlı da biri cinayet itiraf etmiş duydunuz mu?

Az önce haberlerde gördüm adam 3 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş artık gerçekten bu hayattan ümidimi kesmek üzereyim bir ülkede hiç güzel bir şey olmaz mı ya 😞 korkuyorum ve artık nefret ediyorum..

Umudumu kaybediyorum her geçen gün..

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belliydi zaten onun yaptığı

1|0
    0|0
    • 1ay

Bn haberlerde gördüm titredim izlerken

• 1ay

Etraf kalpleri kötü niyetlerle dolu insanımsı varlıklarla dolmamalı bence. Gidip evlat edinmek istiyorum aslında o değil konu nerden nereye geldi

• 1ay

Evlat edinmek için çok küçüksün ama umarım ilerde gönlünce olur her şey

En İyi Kız Görüşü

• Ben neler duydum. Hem orda ilk defa degilki oraya cikipta suclu olan. Dayisindan abisinden nelet duydum demeyim smdi

1|0
    0|0
    • 1ay

Bn izlemiyordum haberlerde tamamen tesadüf gördüm zaplayıp nete bağlancaktım şok geçirdim

Erkekler Ne Diyor 7

• Duymadık

1|0
    0|0
  • Ülkemizle alakalı bir durum değil tüm dünya bu halde çağla ilgili de degil aslında tarihin her dönemi her yer böyleydi dünya hicbir zaman yaşanılır biryer olmadi ve olmayacak çünkü bu bir sınav

1|0
    0|0
  • Çok itiraf oldu. Buda yenisidir. İnsanlık tahrib oldu artık. Ütopya toplum hayatı artık imkansız. Kimse birbirini kandırmasın. Dinler hayatımızdan gittiğinde -ki gidiyor artık bizi hiç birşey kurtaramayacak. Distopya bir hayata doğru gidiyoruz. İsyan filmindeki gibi bir hayat yaşacağız. Baş kaldıran diri diri yakılacak.

0|0
    0|0
  • Evet izledim serefsizi vicdani sizlamadimi o serefsizin

1|0
    0|0
  • Bunlar heryerde var bu ulkeye baglama napcan boyle şeref yoksunu hayvanlar var

1|0
    0|0
  • Miğdem bulanıyor artık bu tarz şeylerden. Türk toplumu bu tür yozlaşmalara karşı artık daha sert önlemler almalı gerekirse katledilmeli ve bu kişilerin katli vaciptir

0|0
    0|0
  • Atv öi açık

0|0
    0|0
    • 1ay

Hyr zaplarken gördüm tv izlemiyorum kanallarda ne diye bakıp internete bağlanıp film açtım

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Bir sürü itiraf eden çıktı öyle...

0|0
    0|0
    • 1ay

Pek tv izleyen biri değilim ilk kez duydum adam canlı yayında itiraf etmiş ama duyunca şok geçirdim adam pedofiliymiş :( çocuk bile değil 3 yaşında bebek daha :(

• 1ay

Tövbe tövbe... Ben de facebooktan gördüm de itiraf ediyorlar bazıları. Ne iğrenç insanlar var be :/

• 1ay

Korkuyorum gerçekten :(

• yok artık böylelerini yaşatmamak gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...