Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

sınıfta ve normal hayatımda çok kötü oluyorum arkadaşlarımla veya kuzenlerimle konuşuyorum ama biri gelince unutuluyorum bu her zaman olmuştur bilmiyorum sorun bende mi yoksa onlarda mı bilemiyorum. mesela sınıfta su durumlarda oluyor her hareketimle her davranışımla dalga geçiliyor ve ben bu durumları çok takıntılı durum haline getiriyorum gülüyorum geçiyorum ve sonra her gece aklıma takılıyor artık çok bunaldım hatta her konuda bir şey buluyorlar ve canımı sıkıyor bu durum mesela bu konu hakkında sınıfta dalıp dalıp gidiyorum veya somurturken bile hayattan bıkmış diyorlar gerçekten artık bunaldım. mesela kızlarla bir yerlere gittiğimde ben orda yokmuşum gibi davranmalarından sıkıldım o ortamda öylece onlara bakıyorum
itirazda ediyorum cidden sıkılıyorum artık. birde arkamdan çok konuşulduğunu düşünüyorum ve bu beni daha çok sinirlendiriyor. ve gerçekten de öyle oluyor konuştuklarında da yüzlerine karşıda hep söyledim yani artık bu durumlardan her hareketimle dalga geçmelerinden sıkıldım bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sınıf değiştir

0|0
    0|0
    • 1ay

bu sene son sınıfım ve başka bir sınıfada gitsem oraya alışabilirmiyim gerçekten bilmiyorum bu sene zaten son diyorum ama her şekil takıyorum bu konuları

• 1ay

yani haklısın gerçekten şu takıntı olmasa umrumda değiller aslında ama takıyorum bunuda aşamıyorum aşsam belki tınımda olmazlar her kelimelerini bana karşı takıntı haline getirmişim kurtulamıyorum

• 1ay

7ay falan kaldı sık dişini

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaş ortamını değiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence tek sana öyle geliyor Yani aslında yok öyle birşey

0|0
    0|0
    • 1ay

ama bana öyle bakıyolar ki salak olan biri bile anlıyor yani