Bekarlar evlat edinebilir mi?

Merhaba... Hemşireyim, Annemle yaşıyorum ve evlenmeyide düşünmüyorum... Böyle bir durum mümkün mü daha önce bir tanıdığı yapan var mı?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• sen başvuru yaptıktan sonra kurum seni araştırır eğer gerekli kriterlere sahip bir yaşantın varsa evlat edine bilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koruyucu aile olmayı bir araştırın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 30 yaşına geldiğinde evlatlik edinebilirsiniz. Evlatlık edineceginiz çocuk sizden 18 yaş küçük olmak zorunda.

1|0
    0|0
  • Mümkün değil çünkü çocuk birisinin nüfusuna kaydedebilmek için çocuğun nüfus kağıdına baba ismi girmemeli baba soyismi girilmeli
    Hadi annenin soyismini alabildi diyelim peki baba ismi yerine me girilecek? Meçhul mı yazılacak

1|0
    0|0
    • 1ay

Baba hanesi boş bırakılır. Sikinti yok kardeşim. .. 30 yaş + çocukla arada 18 yaş farkı olsa yeter😉

• çok iyi bilmemekle beraber belli koşulları var sanırım bunlardan biri yaş farkının en az 18 olması bir diğeri de evlet edinecek kişinin yaşı 30 u geçmiş olmalı bildiklerim bu kadar yardımcı olmuşumdur umarım.

1|0
    0|0
  • edinir

1|0
    0|0
  • Düzenli geliriniz var ve aile bağlarınız kopuk değil çocuğa aile ortamı suna bilecekseniz evet bekarda olsanız evlatlık edinebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • olur olur

1|0
    0|0
  • Tabiki de edinebilir. Ama böyle soruları neden domuz çiftliğinde soruyosun?

1|0
    0|0
    • 1ay

internette avukat forumlarına sormayı istedim ama bin türlü bilgi istediler ve güvenemedim

• 1ay

İnternete asla güvenme sanala tanı sahte dünya ya da güvenme. Her zaman evlatlık edinebilirsin. Evlenmeyecek olmanı ayakta alkisliyorum

• 1ay

tesekkurler

• annenle oturmak gibimi genelde insanlar oturuyor zaten

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • bakacaksanda degisik bir evlata bak yetisdir sana birtane kenyali cocuk alalim

0|0
    0|0
  • neden evlenmek istemiyorsun peki merak ettim.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben kocaya hizmet edemem birde üstüne kaynana dırdırı çekemem. Maddi durumumda iyi keyfimde yerinde :) Allaha sukur..

• 1ay

sen 40 ı bekle

• 1ay

benimle ne alakası var konunun yaaaa :D

• hayır

0|0
    0|0
  • çok onurlu bir davranış... Eşimide ailesinin çocuğu olmuyor diye evlat edinmişler.. şu an onu büyüten anne ve babasıda vefa etmiş herşeyi benim :)

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 30 yaşını geçtiysen edinebilirsin işin de varmış

1|0
    0|0
  • Münkün mü değilmi bilmiyorum ama bence hiçbir çocuk babasız büyümemeli enpati yap

1|0
    0|0
  • Sosyal hizmetler okuyorum 35 yaşındaysanız olabilir ancak belirli gelire sahip olmanız lazım biz pek tasnif etmiyoruz baba sevgisinden mahrum kalmasını istemeyiz

0|0
    0|0
  • Evlat edinemiyor ama bir aileyle anlasirsan alırsın sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...