Akp bu ülkenin hangi sorununu çözdü?

Bunu bir yerde gördüm. Fikrinizi merak ettim. Tabiki rte❤Akp bu ülkenin hangi sorununu çözdü?

1|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan öncekiler neydi bunlar ne bundan sonrakiler ne olacak. Sanki chp yi ya da mhp yi basa getirsek bir halt edecekler.

2|2
    0|3
    • 1ay

Hiç oy vermeyip vebal altına girmemeye ne dersin? Biri suç işlediğinde ''diğeride işliyor en azından bu yapsın'' nasıl bir kafa ya?

• 1ay

Evet. Toptan gitsinler. 😊

• 1ay

@Kabrax Öyle bir düşüncem yok o yapıyor bu da yapsın kadar saçma bir şey yok. Ama benim mevcut partilerin hiçbirisinden umudum yok.

En İyi Kız Görüşü

• Terörü avrupa yalakalarına sor.
    Bir b. k yapmadan tonla maaş alanlara işsizliği sor. Iki kıvırtan kan. cığa para yağdıranlara sor.
    Paranız var ki araba alıyorsunuz bir de utanmadan ekonomiden şikayet ediyorsunuz.
    Asgari ücret bencede sorun.
    Basın özgürlüğü başbakanın medyacı karşısında eğilip bükülmesi belli ki kafan zerre çalışmıyor bu bil.
    Işci cinayetine nasıl bir son istiyorsun istersen köşe başı heryere bir Başbakan yerleştirelim?
    Üniversiteler türbana özgür değildi oda oldu sonunda.
    Demokrasi güclenmeseydi sen böyle havlayamazdın. Bu cesaretin senin ve ceddinin 20 yıl önce nerdeydi?
    Kadın cinayetleri içinde aynı şey geçerli dikelim yanına bir Başbakan korusun seni zaten tek işi sensin!
    Yolsuzluğun alasını siz yaparken çıtınız çıkmazdı. Bu ülkede değil sadece her ülkede herkes hortumuna göre çeker devletten!
    Avrupa diye gö. tünüzü yırtan sizsiniz rezil özentiler. Türklüğünden utanan boş konuşmasın.

0|1
    1|1
    • 1ay

Avrupa diye gotumu yirtsam yarin giderim 😕 ülkeyi sahipleniyorum ki burdayım. Sen nereye havliyorsun? gereksiz gereksiz ön yargili bir yorum gördüm. saol gulumsettin. Yolsuzlukmus. Hala guluyorum. Koyun 😂

• 1ay

nickimden ne belliymiş? Ya gereksiz giyene bak. Hem benim dediğimi bana satmaya çalışıyor hem 10 yaşındaki kız profiliyle karşımda. :D sana laf bile atamıyorum gülmekten. Komedi filmi gibisin KOYUN :D

• 1ay

Ya kızdırma şu koyunu strese girince etleri acı oluyor be :(

Erkekler Ne Diyor 23

• bunu söyleyen iddaa eden kişinin iddası aynı aşağıdaki anıya benziyor
    """""28-30 Nisan 1960 tarihlerinde polisle öğrenciler arasında çıkan çatışmalarda iki öğrencinin hayatını kaybetmesi ülkedeki ortamı iyice germişti. DP mitingi için Kızılay Meydanı'na gelen dönemin başbakanı Adnan Menderes, bir anda kendini protestocuların arasında buldu. , o zamanlar öğrenci olan, CHP eski lideri Deniz Baykal, Menderes'in “Ne istiyorsunuz” sorusu üzerine başbakanın yakasına yapışıp “Hürriyet istiyoruz” demişti. Menderes ise bu soruyla cevap vermişti:
    “ŞU ANDA TC. BAŞBAKANININ YAKASINA YAPIŞIYORSUN BUNDAN BÜYÜK HÜRRİYET OLUR MU? der"""""

1|0
    0|0
  • Bügün gidip bir telefona 4000 tl Bir çaya kahveye 100 tl İlaç beleş Doktor beleş trafik düzelmedi doğru herkes evine 2 3 araba aldı Okuldaki kitaplar Beleş Akıllı tahtalar yollar tabletler + tesettürlü şekilde okuyabiliyosun DAHA NE İSTİYOSUNUZ neyse bunları boş ver sadece DÜŞMANININ DÜŞMANI SENİN DOSTUN DEĞİLSE... SENDE HAİNSİN neden bu adamlar düşman bir akıl yürüt mantık kur beynini çalıştır

1|2
    1|1
    • 1ay

Bu oLAN OLAYLAR NEDEN VAR KİM YAPIYOR AMACI NE NEDEN YAPIYOR bunları bir düşünün arkadaşlar

• 1ay

@-Elvis ev alabilecek güç bile olsa iş güvencesi yok işveren çat diye kapı önüne koyabiliyor önce iş güvencesi versin şu istifa durumunda tazminat alabilme hakkı getirsin işçi atabilmek çok çok kolay olmasın hakkını aramaya çalışan atılmasın

• 1ay

Bir de düşmanlar sadece bu dönemde düşman değildi yüzyıllardır düşmanlar...

• Bu soruların hiçbirine harbiden çözüm getirmemiş olması düşündürücü.

1|0
    0|0
  • Listedekilerin çoğu şahsi suçlar (işçi cinayeti, kadın cinayeti, yolsuzluk). Ve çoğu hükümetlerden bağımsız menfur olaylar (cinayet, tecavüz, şiddet). Ve bir kısmı da tanımlanamaz ve kanıtlanamaz, şahsi ve siyasi görüşlere göre çekip çekiştirilen dezenformasyona uğratılan kavramlar (demokrasi, özgürlük). Boş bir liste yani.

1|0
    0|0
  • Olur mu canım Karayolları cok iy calısıyor :D yollar köprüler yapıyor :D yapıyorda parasını cok fena çıkartıyor heleki kamyoncu işçilerimizden 150 tl koprü ücreti olur mu ya yazıktır günahtır

1|0
    0|0
  • Ama duble yol yaptı akp.

0|0
    1|0
  • hiçbiri..

0|0
    0|0
  • Köprü ve konut yapmaktan başka birşey yapmadı. Dolar 2009'da 2,2 idi şimdi 3,06

Eskiden ülke bu kadar bölünmemişti.

0|0
    0|0
  • AKPnin kendisi sorun zaten

2|1
    0|1
  • Bunlarin cogu cozuldu. Ama bazilarina marsi versen yone sevmez yine iyi kotu der

0|0
    1|0
    • 1ay

Hangisi cozuldu?

• 1ay

Ben hepsi diyorum. hicbiri cozulmedi. Sen gelmis hangisi vozulmedi diyorsun sanki hepsi cozulmuste bos laf yapiomusuz gibi. ok.

• 1ay

Sen cozulmedi diyorsan ac bir youtube 2000 oncesine bak bir. Buyuklerine sor
      bir hele

• Yol ve köprü yaptı öyle deme :D

1|1
    0|0
  • anlayana güzel tabi..

0|0
    0|0
  • İçeri alırlar bak sfjjs

0|0
    0|0
  • bütün sorularını çaldırdı

0|2
    0|0
  • hiçbir sorunu çözmedi

0|0
    0|0
  • allah yar ve yardımcımız oluo RECEP TAYYİP ERDOĞAN 😙😘❤❤❤

1|2
    3|1
  • hdp teror p*çlerini de halederse tam olur

1|1
    1|1
  • Kendi yarattığı sorunları çözemedi ki bunlara sıra gelsın.

0|0
    0|0
  • yol yaptı köprü yaptı hüloğğğ

0|0
    0|0
  • Adam dünya lideri zoruna gıden :anasını alsın gıtsın RTE

0|0
    0|0
  • Hiç birini

0|0
    0|0
  • ülkenin kualisyon derdine çare oldu gerisi hikaye çaldı çırptı ziyat etti egosuna yenilk düştü

0|0
    0|0
  • Terör dışında gayet başarılı

2|2
    2|4

Kızlar Ne Diyor 3

• Akp iktidara gelişinden beri Turkiye'ye zarar ziyandan baska bisey vermedi.

1|4
    1|2
  • AKP gelince şiddet arttı tecavuz arttı işide yardım etti yobazlık arttı. babalarına saygısızlık yapan nesil yetistirdiler, İslamlastırdı, polis halka ateş açtı , kurt ve ermenilere zorbalık yapıldı, din tuccarlıgı yapıldı, yolsuzluk yapıldı, bop eş başkanlığını yaptı, vatana ihanet etti , fetoyle el ele gezdi, milletin nereye b*şalacsgına karıştı, alevı katliamı davasını erteletti vatana millete hayırlı olsun dedi, rus pilotunu öldürdüler, arapları ulkeye aldılar, issizlik arttı, ataturk zilan katliamını yaptı, osmanlı toprağını sattı... Ne olmadı ki bu topraklarda? Ha AKP (işid) ha CHP ha HDP ha ırkçı MHP. bir fark göremiyorum

0|0
    1|2
  • Hiçbir sorununu

0|0
    0|0
Yükleniyor...