Hemcinslerinizden utandığınız durumlar nelerdir?

İllaki çevrenizde "çok şükür bugün de başkası yerine utandık" dedirten hemcinsleriniz olmuştur.

Güncellemeler:
1ay Soruma konan görsel bu kadar alakasız olabilirdi 😅😅

0|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aciz, düşük kalite erkekler. Sapığı, eziği ya da hıyarını geçtim ama aciz olmak daha beter. Diğerleri zaten hiçbir şey ama acizler aslında iyi niyetli olmasına rağmen, kendilerini geliştiremiyorlar.

1|0
    0|0
    • 1ay

Amip gibiler 🤗

• 1ay

Ya atıyorum örnek olarak; Bankada sıra bekliyorsun sen, gidip bir erkeğe saat soruyorsun. Cevabını alıyorsun ve belki biraz sohbet ediyorsun, gayet insani birşey yani. Ama o herif daha adını bilmediği kıza (sormaya cesareti yok) yatırım yapmaya çalışıyor. Belli bir yerden sonra muhabbet bitiyor, herkes dağılıyor. :D

En İyi Kız Görüşü

• Şeriatı savunan kadınlardan utanıyorum

1|1
    0|1
    • 1ay

Artık ben onlara insan gözüyle bakmıyorum.

• 1ay

Teşekkürler😂 Erkeklerden biri eksilemiş. Onun başını zorla kapatmak lazım bakalım hosuna gidiyo mu😂

• 1ay

Çöp poşetini seviyor demek ki 😂😂

Erkekler Ne Diyor 18

• Şu karı görünce arabadan müziğin sesini arttıran tiplere ayar oluyorum.. Biri de benim abim.. Yanımda yapıyor tam yüz karası..

1|0
    0|0
    • 1ay

Olur mu ya o ses ve driftler bizi tahrik ediyor 😂😂

• 1ay

Sorma.. Anlatamıyorsun, ne düşünüyor acaba bunu yaparken, kadınların içinin gittiğini falan heralde o müziğe :D ruh hastaları

• 1ay

Allah kurtarsın karşiim 😔

• Olmaz mı? Yolda geçen bir kıza bön bön bakmaları. Sonra kediye, ördeğe tecavüz etmeleri, bir kadına öldüresiye şiddet uygulamak. Bu tür haberleri görünce utanmayı bırak, kendimden aşırı nefret ediyorum. Yapmasam bile aynı cinsten olduğum için yerin dibine geçiyorum.

2|0
    0|0
  • Tecavuz vakalari.. basimizi onumuze egdiren seylerin basi. baxen tasidigim seyi kesip atasim bile gelmistir:(

2|0
    0|0
  • Tecavüz haberleri, gelene geçene sarkan, burada bile pembe profil görünce tacizde bulunanlar yüzünden hemcinslerimden utandığım oluyor.

3|0
    0|0
  • Hemcinsimden değil de, karşı cinsten bu site sayesinde hergün utanç duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Saygısızlık falan filan.

1|0
    0|0
  • Çoğu kez

1|0
    0|0
  • Kızlara yavşamaları.

1|0
    0|0
  • Sokakta serserilik yapan kızlara laf atanlari gordukce utaniyorum

1|0
    0|0
  • Abi ulu orta yerde burnunu kurcalamasi şaklabanlik yapmasi gevşek gevşek hareketler anlamsız konuşmalar sakmakla bitmez ki onları görünce kendimle gurur duyuyorum

1|0
    0|0
  • yolda geyirmek laf atmak. d

1|0
    0|0
  • Önüne gelen karşı cinse yazılanlar var ya, o tipler

1|0
    0|0
  • Olmadı değil lanet olsun

1|0
    0|0
  • Gördüklere her kıza yavşayan yürüyen tipler

2|0
    0|0
  • Taciz tecavüz olaylarında

1|0
    0|0
  • Neye utancm

0|0
    0|0
  • Utanmazın biriyim.

0|0
    0|0
  • Bazen abaza olmaları.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Etrafımıza gerek yok aslında site doyuruyor...

2|0
    0|0
  • Her erkege atlayan oynak bayanlardan nefret ediyorum.

2|0
    0|0
  • Yolda kahkaha atmaları ve sakız çiğnemeleri

1|0
    0|0
  • Elinde sigarayla yolda yürümesi 🙈🙈 yakıstırmıyorum

1|0
    0|0
  • erkeklere yalvaran, onlar için ağlayan ve kızlardan nefret eden hemcinslerim acınası..

2|0
    0|0
  • Kızlar sağolsunlar yoldan çıktılar onların sayesinde genelleme yapılıp aynı sınıfa koyuluyoruz.

1|0
    0|0
  • Geyirmesi

1|0
    0|0
Yükleniyor...