Nasıl atlatıcam ben bunu? Tüm hayatıma engel oluyor?

Son sınıfım ama okuldan nefret ediyorum her sabah okula gitmeden önce ölü gibi oluyorum gittiğimde de öyle hep yalnızım 1 tane arkadaşım var okulda onunla da sabah ve akşamları görüşüyoruz sadece. Seslere hiç tahammül edemiyorum nefret ediyorum zaten 8 kız 1 erkek var sınıfta hep dedikodu yapıyolar ben onlarla konuşmuyorum ama okuldan o kadar nefret ediyorum ki ders çalışma isteğim de kalmıyo psikoloğa gittim işe yaramadı üniye hazırlanıyorum çalışmam lazım nasıl atlatacağım bunu?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Okulu sevmeme nedenin anladıgım kadarıyla arkadaslarından dolayı. Şu an bir gecis dönemi yasıyosun ve bu durumunu normal karsılıyorum. Senin bu noktada yapman gereken belirledigin hedeflere ulasmak olacak dolayısıyla bu hedefler icinde biraz fedakarlık yapman olacak. Üniversitede cok fazla etkinlik olacak farklı arkadas cevren olacak kendini gelistireceksin... bunları düsünerek motive et kendini. Bir de nerede yasıyosun?

1|0
    0|0
    • 1ay

İstanbul

• 1ay

isterim gitmek

• 1ay

Bana mesaj atar mısın

En İyi Kız Görüşü

• o anı eğlenceli hale. getirmye calis arkadaş edin sevmesende

1|0
    0|0
    • 1ay

edinemiyorum

• 1ay

denedim yapamıyorum :/ onlar hep kendi halinde konuşuyolar ben onların konuştuğu konularla ilgilenmiyorum ve soğudum zaten onlarla arkadaş olmak da istemiyorum benim kendi kendimi bir şekilde motive edip derslere vermem lazım

• 13gün

eig için tsm

Erkekler Ne Diyor 12

• Kafana uyuşan biri yoksa illa arkadaş olucam diye uğraşma tek takıl kitap oku müzik dinle ders çalış zaten son sınıfın ünide farklı olur herşey tenefüslerde burda takıl bak 18 yaş altı herkese söylemem bunu :)

1|0
    0|0
  • İçinde oldugun durumu degilde İleride olmak istedigin öyle insanlardan uzak kalabilcegin bir meslek için bunlara katlanip sınavına hazırlan fazla üzün sürmicek sanırım ne kadar cok calisirsan o kadar cok uzak kalırsın öyle insanlardan yılma böyle durduk yere teslim oluyorsun biraz olaylarin içinde ol ve zevk al onlari gördükce onlardan kurtlmanin hayali ile onlara bakarken gülümse ve az kaldi de :)

1|0
    0|0
  • Bir beklentiye sok kendini. Normalde böyle bir tavsiye vermem ama kısa süreli moral depolamanı sağlar.

1|0
    0|0
  • Üni yi kazanınca herşey güzel olacak diye motive et kendini arkadaş olmasanız da belirli bir seviyede konuş sınıftakilerle

1|0
    0|0
  • tanışalım bende ygs hazırlanıyorum beraber uyandırırız birbirimizi :D :D

1|0
    0|0
  • devamsizligini sonuna kadar kullan, universiteye odaklan, tenefuslerde direkt disariya cik, elinde hep bir kitap olsun onu oku.

1|0
    0|0
  • Sadece derslere odaklan ünide kurtulcan hepsinden :)

1|0
    0|0
  • okul iyidir ama okulda olan bazi gevezeler bozuyo ortami mklar

1|0
    0|0
  • Bnde oleyim sole dusun ordan kurtulmak ickn derslerine odaklan

0|0
    0|0
  • arkadas edin

0|0
    0|0
  • hemen bir manita yap işe yarar veya kendine eğlenecek bir şey bul kötü bir şey olmasın ama alkol, hapçöp, bunlardan bahsetmiyorum geziye git gez bir hava al beya

1|0
    0|0
    • 1ay

hiç manitam olmadı

• 1ay

Olmali bence hayatin tadi tuzu bu

• 12. sınıfta bende depresyona girmiştim. Dayan çok birşey kalmadı olmadı seneye dene

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• okuldan hep nefret ederdim. bu sene üni kazandim gitmedim şuanlik pişman değilim

1|0
    0|0
Yükleniyor...