Bencillik mi ne anlamadım?

Kuzenim yurtta kalıyo bir köyde. Ben buna giyecek, ayakkabı kolisi yolliycam kargoyla. Bide dedim yiyecek katiyim. Çünkü geçen yıl ben de yurtta kaldım oda arkadaşlarımın anneleri hep yiyecek yollardı benimki vefat etti, normal olarak yollayamazdı, kötü olurdum neyse. Az önce mesaj atmış, kanki yiyecek kolisi yollama sadece giyecekleri yolla, çünkü onlardan bir tek ben yemiycem oda arkadaşlarım da yiycek ama kargoya para vermiycek diye. Ya ben dün gece uyumadım kurabiye, poğaça, kek yaptım bunun için elim ayağım titriyo şu an. Napiyim ben şimdi?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öğreneceği şeyler var, böyle böyle alışır. Sen gönderiyorum, olsun onlarda yesin bunun lafı olmaz de. Zıt gitme hemen bence..

1|0
    0|0
    • 1ay

Aklı salim düşününce evet öyle yaptım, ikram ederim dedi o da.

• 1ay

:) iyi yapmışsın. Alışır oda merak etme..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaslarinin otlanmalarindan rahatsiz oldugu icin ve bosyere kargo ucretinin artmamasi icin gonderme demis. Ama gondermen daha guzel olurdu.
    Ogrenci hayati sefilliktir iyi biliriz.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben bunu anlıyorum, madem otlanmalarından rahatsız oluyor, o zaman bu da yemiycek arkadaşlarının memleketinden gelen yiyeceklerden öyle şey mi olur

• 1ay

Gonder gizli gizli yer. Evet sikinti oluyo utaniyosun falan ama yapacak birsey yok.
      Biraz dusunceli olmali insan

• Bencillikten öyle yapıyor kesin yemesini biliyor ama yedirmesini bilmiyor daha doğrusu yedirmek istemiyor ayıp kuzenine

1|0
    0|0
  • haklı. yurtta yiyecek götürünce diğerlerine de vermek gerekiyor öyle olunca da götürmemek ya da tepsi tepsi götürmek mantıklı

1|0
    0|0
    • 1ay

Hepi topu üç kişiler, onların aileleri yollayınca bizimki maşallah beş kuruş vermeden yiyor ama

• Hayır sen iyi yapiyorsun bosver

1|0
    0|0
  • kargo parasını sen öde gönder ne takılıyon

1|0
    0|0
  • Sen gönder yesinler ne olacakki yeseler sacmalamis kuzenin

1|0
    0|0
    • 1ay

Hah benim anlamadığım da bu zaten, arkadaşlarının aileleri yolladığı zaman bizimki yiyor maşallah

• 1ay

Hiç böyle bişey yapmazdım aslında ama giyecek ve ayakkabı kolilerini de azalticam. 10 koli de yollasam bişey demezdi ona. İnat ettim

• 1ay

😬😂 sen bilirsin

Kızlar Ne Diyor 2

• Bosver iyi etmissin.

1|0
    0|0
  • Yesinler ne olacakmıs para mı yani herşey. Otur hepsını kendin ye bence bosver takmaya bile değmez

1|0
    0|0
    • 1ay

Yurda gittiğimde gördüm gözümle, oda arkadaşları memleketlerinden bir sürü yiyecek getirmişlerdi bu da onlardan yedi ona kalırsa, anlamadım ki napiyo

• 1ay

Yaptıgı tamamen bencillik o zaman paragöz birazda kusura bakma

• 1ay

Yok canım niye bakiyim kusura ben biliyorum zaten, giyecek kolisi 10 tane de olsa sesini çıkarmazdı, nedense yiyecekleri boşa vermiş sayıyo

Yükleniyor...