Erkekler mahremiyetinizin ihlal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz (foto)?

Erkekler mahremiyetinizin ihlal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz (foto)?
Erkekler, amcalara pipini göster, sünnet, askerlik muayenesi, doktor muayenesi, hekim kontrolü, erkek adamın malı meydanda olur, erkek utanmaz, erkek adam ağlamaz ve diğer isimler adı altında uğradığınız taciz, aşağılanma ve benzeri durumlarda mahremiyet hakkınıza saygı duyulmadığı durumlarda neler hissediyorsunuz? Anılarınızı paylaşır mısınız?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu duruma oldum olası ayar olurum.. Hiç unutmam 5-6 yaşlarındayız, kız kuzenimlr birlikte babaannem birlikte yıkıyordu bir gün bizi, bana donunu çıkar dedi "o neden çıkarmıyor" dedim, "o kız, sen erkeksin" dedi.. Çıkarmadım donumu.. Var mı ulan çifte standart öyle, kızlar göstermesin biz gösterelim..

0|1
    0|0
    • 1ay

Ataerkil toplumun gercek kurbanlari erkeklerdir. Ancak erkekler o kadar aptal ki hala pozitif ayricaliklar kadimlara veriliyor ve feminizmin sesi gür cikiyor.

• 1ay

Kesinlikle katılıyorum.. Giren çıkan erkeklere ancak, sanki kadınlar aşağılanıyormuş gibi devamlı olarak ayrımcılık yapıla yapıla erkeklerden üstün konuma geçtiler.. Dur denmeli artık..

• 1ay

Kesinlikle. Zaten savaslarda ölenler erkekler, en cok tecavuze ugrayanlar erkekler, tum dunyada ortalama yasam omurleri kisa olan erkekler, sosyal ve kulturel tum yukun altinda ezilen erkekler, tum entelektuel bilgi birikimini olusturanlar da erkekler ondan sonra kadinlarin haklari nerede diye yaygara kopuyor.

• Bu ne saçmalık

0|1
    0|0
  • Gerçekten askerlik muayenesinde öyle bir şey var mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

Muayenesi ve sonrasinda bircok hak ihlali yasaniyor.

• 1ay

Askerlik diye bir sey gelismis ulkelerde yok zaten. Demokratik ve gelismis ulkeler genc ve saglikli erkek cocuklarini egitiyor, bilime, sanata ve sosyal bilimlere yonlendiriyor. Diger ulkeler ise onlara siddeti ogretiyor, asagiliyor, haklarini elinden aliyor, senelerini caliyor, birkismini intihara surukluyor, bir kismi ise maalesef ölüyor.

• 1ay

Gel de bunu anlat bizim insanlara.

Yükleniyor...