Musula harekat olursa gönüllü gidecekler bir gelsin bakıyim?

daha 2 senem olmasına rağmen gerek olursa giderim gelecek olan varsa yazsın

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kafir düzen için bırak canımı vermeyi, sümüğümü fırlatmam.. Ne vakit din ile devlet işlerinin ayrılması zırvalığından kurtulur, eskisi gibi İslam devleti olur, o vakit bu vatan için canımı veririm.. Şu anki düzende karılar daha rahat kıçını başını açsınlar diye can verecek kadar aptal değilim..

0|0
    0|0
    • 1ay

ama kardeş daha doğrusu abi diyim benden büyüksün biz ölmezsek bir bedel ödemezsek düzenin doğru olduğunu savunmuyorum ama ne namus bırakırlar ne bişey din namusu ekber dir en büyük namus dindir bunun için yaşıyorum başka birşey beni bu hain dünyada tutamaz demem oki biz bu yolda çıra veya mum olabilirsek ne mutlu bize

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• musula giden askerler gönüllü değil paralı bilmeni isterim onlarda bizim yiğitlerimiz elbette sadece gönüllü olmadıklarını bilmeni isterim zaten istesende gönüllü olamassın belirli şartları var seni araştırmaları lazım ona göre maaşta verirler +7 milyardan başlar.

0|0
    0|0
  • Çağırırlarsa giderim, yoksa rahatım yerinde.

0|0
    0|0
  • Siz gidin ben geliyom

0|0
    0|0
    • 1ay

ben senin arkandayım gibi oldu herkes arkada durur ama yanında olan yoktur.

• 1ay

Bir yandan haklısın abi de tek onlar yaşamıyor bu memlekette temiz insanlar var onlar yaşasın zaten felaket başımıza gelmiyorsa temiz hayırlı insanlar sayesinde yani

• 1ay

Bunlar ülkenin %60ı olum 😂 %15 i de zaten terörist geriye kalanlar kendi başlarının çaresine baksın 😄

• Suriyeliler için savaşmış olursun yalnız :D şehitlik mertebesini bırak b*k yolunda ölmektir bu.

1|0
    0|0
  • Önce rtenin ve türevlerinin oğlu gitsin. Ben de gittiklerini görürsem arkalarından giderim.

1|0
    0|0
  • amerikayla rusyani savasina ben niye gidiyim m. a. k

0|0
    0|0
  • Ne gidecem mk biri daha rahat keyif sürsün diye benmi gidecem.

0|0
    0|0
  • Musul harekatına gönüllü olmak için bir sebep var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...