Full siyah kıyafetler giyen insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Siyahı benimseyen bir insan olarak çok merak ettim?

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Full siyah giyiniyorum seviyorum çünkü. Böyle giyinen insanlar hakkında da pek detaylı düşünmüyorum. Ya sevenler giyiyor ya da şişman kadınlar giyiyor zaten.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende siyah giyerim genelde çok yakıştığını söyleyenler oluyor ben kendime siyah rengi yakıştırıyorum :) yazın biraz sıcak tutmasa daha güzel olacak :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• çok yabancı olduğum bir durum değil
    aynı zamanda durduk yere insanlar hakkında
    fikirler ve yorumlar geliştirecek bir insan da değilim
    elbette giyebilir
    bunu garip karşılayacağımı sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Ayy ben de bazen öyle giyiniyorum yaa farkında olmadan ama 😂 😂

0|1
    0|0
  • çoğu kişi bana satanist dese de ben siyah giyinen kişileri oldukça hoş görüyorum siyahın ayrı bir havası var. insanlar karanlık kötü anlamında değerlendirdikleri için öyle bakıyorlar anladığım kadarıyla

0|1
    0|0
  • siyahı bende severim ama tamamen siyah özel durumlar haricinde giymem gelenek gibi bir şey hani bir yas olur hastalık olur kusur olur öyle giyerim

0|1
    0|0
  • Ben de full siyah giyiniyorum. Genelde insanlar metalci ya da satanist zannediyor 😂😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Dün sınıfta profesör oğlum sen mafyamısın neden simsiyah giyiyorsun hep diyor :D kızlar yakışıyor bence böyle kal dedi falan çok hoşuma gitti siyaha double aşığım :D

• 1ay

Siyah benim aşkım ya. Hiç kazıklamadı, hiç satmadı beni. O yüzden forever siyah 😄

• Yakışırr

0|1
    0|0
  • Cenazeye gidiyor derim

0|1
    0|0
  • Çarşaf mı?

0|0
    0|2
    • 1ay

yok canım siyah spor nike siyah pant siyah deri ceket falan onlardan bahsediyorum..

• 1ay

Ya ne dalgası ne diyorsun sen ya kafan yerindemi allahım yarabbim ben eksilemedim kendi kendine hallenmişsin

• 1ay

Abicim dedin ya eksiledim diye daha demin... Neyse boşver bildirimi kapatıyorum.

• guzel

0|1
    0|0
  • Hoş bence

0|1
    0|0
  • Çok gizemli geliyor bana ilgi çekici

0|1
    0|0
  • Siyahı bende severim hem cezbedici değil hem de tek ton rahat seçebiliyorum 😄

0|1
    0|0
  • benim.. siyah vazgeçilmez bir renk

0|1
    0|0
  • siyah giyen insan her zaman özeldir.

0|1
    0|0
  • Canlı bomba diye bagirirjm

1|0
    0|1
  • Kilomu kapatılıyor :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Asil birisi gibi düşünürüm

0|1
    0|0
  • siyahi bende severim ki genelde siyah giyerim bunda farklı düşünülecek bişey yok bence

0|1
    0|0
  • Tarz hocam

0|1
    0|0
  • siyahı çok seviyordur veya siyah giyinen birilerinden özeniyor diye düşünürüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...