Ülke olarak çok fazla samimi insanlar değil miyiz?

Ülke olarak çok fazla samimi insanlar değil miyiz?
Ülke olarak çok fazla samimi insanlar değil miyiz?Az önce ilaçları minibüse vermek için dükkandan çıktım. Sonra teyzenin birisi elindeki baston ile hafifçe bana dokundurdu, dedi ki; At ağzındaki sigarayı, al şu çanta ile öteberleri beni belediye otobüsüne kadar götür.

Ben çok seviyorum böyle samimi hareketleri, tabii sonradan bolca dua etti, teşekkür etti.

Sizin de böyle samimiyet içeren hikâyeleriniz var mı?

0|3
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiğim insanlara hep Allah!! Yazarım. amacaım Allah diyip ona sonunda dua ettirmektir :/ . Sırf sevap işlemek için insanlara durup dururken Allah!! ya da selamunaleykum yazıyorum :/ cevap alamazsam allahın selamını verdik almıyor musun kafir yazıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hastanedeydim, alt katta stajer arkadaşımla takılıyorduk. Bir teyze rica etti, tahlil sırası için isim yazdırmaya, gittik üst kata isim yazdırdık geri döndük oraya bir baktım bir daha çağırıyor başka bir derdini anlattı zor kurtuldum :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bana öyle diyen bir teyze olmadı 😭😭😭 Hep ben yalvarıyorum yardım edeyim mi diye 😅

0|1
    0|0
  • Yeni nesil öyle değil bende çok severim türünün son örneklerini yasıyoruz maalesef...

0|2
    0|0
  • Öyleyizdir de ben pek samimi değilimdir😂

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum yılışıklığa bile varıyor. Soğuk insan severim bn

0|1
    0|0
  • Durakta beklerken teyzenin biride telefonunu elime tutuşturmuştu😃
    Sonrada oğlunu arayıp olduğumuz yeri tarif etmemi istemişti.
    Bayaa sohbet etmiştik teyzeyle çok tatlı, samimi biriydi.😃

0|1
    0|0
  • Yolda beklerken adamın biri geldi ve ' gardaş kurtuluş nere la' diye arkadaşımdan yol tarifi istedi 😄

0|1
    0|0
  • Eheheh NE tatli ama ya😂

0|1
    0|0
  • yok ben samimi bulmuyorum

0|1
    0|0
  • Öyleyiz 😄

0|1
    0|0
  • olmadı.

0|1
    0|0
  • Ya bunda ne var teyze yardım istemiş yani 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Amaan çok samimiyiz 😒

0|1
    0|0
  • yok ama güzel bişey geçmiş :)

0|1
    0|0
    • hatırladım bir amca ile teyze çocuklarını aramamı istemişti durakta beklerken :D

• Hangi ülkenin tv Programı'nda elektirik faturasından bassedilir 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İyi bir teyzeye denk gelmişsin. Ben birgün Nişantaşı'nda vitrine bakarken arkadan hiç tanımadığım bir teyze manyaaak deli sapıık diye bağırmaya başladı. Anlamaya çalıştıkça daha yüksek sesle bağırdı. Baktım iş. oka sarıcak, topukladım.

0|1
    0|0
  • köy gibi yerleşim alanındaki insanlar samimi buluyorum İstanbul'da zerre samimilik görmedim insanlar burnundan soluyor sürekli agresifler

0|1
    0|0
  • Samimiyetle patavatsızlığı karıştıran bir ülkeyiz. Şekil A:Adres soran insan. Hele ki toplu taşımada karşınıza çıkmışsa "Bu durağa daha ne kadar var" falan diye yol boyunca oraya niye gittiğinin tüm içeriğini anlatır. Banane l*n!

0|1
    0|0
  • Öyleyiz :D

0|1
    0|0
  • taksimde bir aksam icmisim, kafam guzel caddenin kenarinda oturuyorum. dilencici abla bana ac misin dedi, tesekkur ederim degilim dedim. yanindaki yemek pakedini yolladi yerden kalkti gitti. eve gidince yedim skjhsjhsj

ne oldugunu hatirlamiyorum ama kuzu sis idi sanirim. sabah kalanini apartmanin onundeki kedilere biraktim hjksjhjksj

0|1
    0|0
  • malesefki bir kaç yıla samimiyet biter yeni nesil o kadar saygısız özenti ki soyunu unutucak dereceye geliyor.

0|1
    0|0
  • Gençliğimde anneme bir manken fotoğrafı gösterip şöyle bir karım olsa demiştim. Gözlerimin içine bakarak verdiği cevap " Öyle kadın öyle koca ister oğlum"... Samimi kadındı annem...

0|2
    0|0
  • Olmaz mı genelde yavrum şura kadar taşı diyorlar taşıyorum gidene kadar hayattan konuşuyorz 😂😂

0|1
    0|0
  • Bunuda Türkiyeden başka bir yerde görmeyiz zaten ülkemizin ayrıcalıkları

0|1
    0|0
  • Öyleyiz...

0|1
    0|0
  • Bunun yanında hoşgörülüyüz de

0|1
    0|0
Yükleniyor...