İnsanlar nasıl doğru bişeymiş gibi sevdiğine ihanet edebiliyorlar?

İnsanlar nasıl doğru bişeymiş gibi sevdiğine ihanet edebiliyorlar ?

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• birine aşık olduğum zaman şahsen gözüm başka bir bayanı görmüyor bile çünkü her an aşık olduğum kisiyi düşünürüm. bunu bizzat 6 sene yaşadım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karaktersiz çoğu şimdi bir de buraya gelip savunurlar bile lafta herkes erkek önemli olan sorgulayabilmek demek ki kendilerine yakıştırıyorlar :) Herşeyi geçtim sebebi ne olursa olsun bu karakter ve yetiştirilme tarzıyla alakalı.
    Onlar yaptıklarını gayet normal görmeye devam etsinler, bizde güçlü olmaya onlarla aynı havayı solumak zorunda kaldığım için üzgünüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Karakter bozukluğu. Yaşla ilgili bir durum da olabilir. Sevgi çok uzun süren ve ömürlük birşey. Aşk ise geçici bir heyecan. Aşkı asıl hedef yapanlar her zaman o duyguyu bir süre sonra kaybedecekleri için başka insanlarda aramaya devam ederler.

Cinsel olarak aldatma şartlar doğru ayarlanırsa bir düşünememe durumu olarak belki anlaşılabilir ama insanın gayet bilinçli bir şekilde aldatması karakter bozukluğudur. Yani benim herşeyden önce kendime saygım var, niye başkasına bunu yapan biri olayım ki?

0|0
    0|0
  • çok haklısınız öyle durumlara gelmişizkı
    ar namus sevgi saygı kalmamış.

1|0
    0|0
  • Allah herkese öyle bir eş nasip etsin

1|0
    0|0
  • Yeni nesil aşırı bozuk. Ben bile yaptıklarını bazen anlamlandıramıyorum.

0|0
    0|0
  • Açıklamadaki yazı çok etkiledi beni yaa, baya duygusal.

0|0
    0|0
  • Karakter olmayınca yapacak bir şey yok, ihanet ona göre normal bir şeymiş gibi gelir

0|0
    0|0
  • O çocuğu oldugu icin cunki elinden gittikten anlio gerek yokmus boyle seye

0|0
    0|0
  • O eski ahlak sevgi vefa bitti çok az kişi eski değerlere sahip cikiyo

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Ben etmem

0|0
    0|0
  • Sevmiyordur.

0|0
    0|0
    • 1ay

Olayı çözdün 👏 hayır soruya bak verilen cevaba bak

• 1ay

Sana yorum yap diyen olmadi. En sevmediğim gereksiz insanlar şimdi lütfen salak sacma cevaplarini kendine sakla

• 1ay

Tamam yapmıyorum. :)

• namus sadece kadina ait diyil erkeyede aitdir. namuslu insan aldatmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

namuslu erkek kaldimi ki

• 1ay

niye kalmasin ki neden oyle wawirdin. Eyer yanliw adam seciyosan demekki namussuzdur o secdiyin dogru insani sec bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Aman ya eskidenmiş o aşklar

0|0
    1|0
  • karakteri yoksa herşeyi yaparlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...