Matematiğe çok çalışıyorum ama anlamıyorum?

bir matematik sınavı 23 saat çalıştığım bile olmuştur ama sonuc hep hüsran. Test çözüyo rum bir sürü yanlisim çıkıyor. Bazen Ağlıyorum neden yapamıyorum diye sizce napmaliyim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 200 saat çalışsan da anlamazsın, çünkü tam olarak öğrenememişsin demektir. Konuya tam hakim olana kadar video izle, hocalarından yardım al, kitaplarda ki örnekleri iyice incele ve en kolayından başlayıp zora doğru örnek çözmeye çalış. Ancak o zaman anlarsın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 23 saatte insan bildgini unutur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sinav öncesi 23 saat çalışma. Bilgiler havada sınava giriyorsun. .. her gün 15 dk çalış. 5 soru coz mesela. Yapamadjk larini hocan a sor. Diyelim bugün matematik dersi vardı. Hocanın anlattığı konuyu eve gelir gelmez bak. Sonra aç test kitabını anlattığı kısımla ilgili soruları çözmeye çalış.. yapamadiklarini yeniden sor. Bu dediğimi yap. Mat sınavına 3 saat çalış. 23 çalışma 80 üstü almazsan gel beni bul 😉

0|0
    0|0
  • Herhalde orada 2-3 saat yazmaya çalışmış ama becerememişsin, rakamlarla aran bu kadar bozuk olduğuna göre matematik gerekmeyen dallara yönel bence

0|0
    0|0
  • aynı soruyu ben sana sorsaydım gel rolleri değişelim

0|0
    0|0
  • kendini vermiyorsun, derse

0|0
    0|0
  • Bence azda çalış ama matematik alanın degil ondandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0