Anneme hayırlı evlat olamadım?

Babamdan çok çekti boşandı beni yanına aldı hep çalıştı ben hep ona kötü davrandım
Askere gitmedim liseyi terkettim hiç bir işe girmedim meslek edinmedim alkol içip sabahlara kadar eve gelmedim. Annem benim yüzümden hep ağladı. Artık düzelip bir iş sahibi olup anneme yardımcı olup onun mutlu olmasını istiyorum Ne iş yapmalıyım?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Hiç farketmez simit bile sat ki haram para olmasn

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yeterki bir iş yap kendi kendine yet saygılı ol tutarlı ol bir birey olduğunu hayatta yerini aldığını göster yeter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Analar baş tacıdır unutma ama farkına varman güzel bişi getekirseylimon sat ama helal kazan

0|0
    0|0
  • hatanın farkına varmak için geç kalmışsın bayım ama neresinden dönersen kar...
    insan istedikten sonra ekmeğini taştan çıkarır. git tezgahtarlık yap çaycılık yap gerekirse tuvalet bekçiliği yap anıl teriyle kazan paranı... ben 22 yaşındayım ve 17 yaşından beri ev temizliğine gidiyorum ara ara milletin evini temizleyip hakkimla paramı aliyorum bundan güzeli yok bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Yapıcam artık annemi mutlu edicem

• 1ay

bencede

Erkekler Ne Diyor 9

• farkında olmanda güzel , napıyorsan yap ama dengede durmasını bil. Anneler değerli varlıklardır üzmeyin!

0|1
    0|0
  • Ne iş bulursan onu yapacaksın belki inşaatlarda amele olucan belki başka bişey bir yerlerden başlaman gerek

0|1
    0|0
  • uzmanlık isteyen meslekler seç bir alanda uzmanlaş ne iş yaparsan yap en iyisini yap

0|1
    0|0
  • biryerden basla arkadas ortamini degistir ve asla icki icme

0|1
    0|0
  • tekel bayi ac.

0|1
    0|0
  • Bundan sonrasi onemli yuzunu guldurmek senin elinde yapabilcegin bir is bul calis

0|1
    0|0
  • Bir işe gir çalış gerisi allah kerimdir

0|1
    0|0
  • Zararın Neresinden Dönersen Dön Gider Kar

0|0
    0|0
  • Vay be ne evlatlar varmış

0|0
    0|0
    • 1ay