Kaç çocuğunuz olsun istiyorsunuz? Çocuklarına hangi isimleri vermek istiyorsun? Benim isimler detayda?

Ben üç tane çocuğum olmasını istiyorum. Erkek olursa şu isimleri katarım.
Metehan, Kürşad, Atilla, Alparslan, Tayyip, Yavuz Selim. Ama en çokta Metehan vede Tayyip olabilir.
Kız olursada Sabiha, Asena. Kızım olursa tunceli kahramanı sabiha gökçenden dolayı kızıma Sabiha adını verecem. Oğlan olursada Metehan birdaha olursa Tayyip, birdaha olursa Muhsin yazıcıoğlundan dolayı Muhsin koyacam.

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Büyük insanların isimlerini koymak istiyon demek ;D

Ben 4 cocuk istiyorum

Kızlar hira/mina/zehra

Erkekler Ömer/ miraç/ yağız olabilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2 çocuğum olsun isterim biri erkek biri kız. Erkek olunca BATU Han kız olunca TUBA (nişanlım ile benim ismimin baş harfleri BA ve TU 😊)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Önericem demek istedin herhalde :) çünkü bence eşin olcak hatun şu an nerede bilinmedese bir cocuğu olduğunda ona hangi isimleri koyacağına birazda olsun karar vermiştir :)

0|1
    0|0
  • Erkek olursa Trolullah, kız olursa Troliye koy.

0|0
    0|1
  • Halamın oğlu : Tayyip,
    Teyzemin oğlu da : Metehan :D

0|0
    0|0
  • Buğlem
    Buğra

0|0
    0|0
  • Oğlum olursa Barış ya da Özgür olsun istiyorum. Kızımın ismini de babası düşünsün nasıl olsa ona düşkün olacak 😄

0|0
    0|0
  • İki.

0|0
    0|0
  • Tayyip Muhsin asena 😃 hangi partilisin karar ver bence bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

0|1
    0|0
  • Oğluma Alpaslan Devlet Muhsin derdim üç isim olsun kızıma da Ülkü Asena Börteçine.

0|1
    0|0
    • 1ay

ülküde güzel unuttum

• 1ay

sen işte masum temiz kalpli bir kızsın. Tayyip abdnin suriyedeki kürt koridoruna izin vermedi. cerablusu aldı dabıkı aldı el babıda alacak. pydye, pkkya koridoru kurdurmuyor. bugün hataydan tanklar suriyeye girdi afrindeki pydlileri vurdu. temiz bir kızsın milliyetçisin. Tayyibi sevme ama nefret duyma. iyi geceler

• 1ay

Kusura bakma ben saygı duymam ona. Hayırlı geceler olsun.

Erkekler Ne Diyor 11

• tunceli kahramanı derken? he doğru tamam şimdi anladııım. sen rus, sırp, yahudi karı bulup evlencen. anladım. burdan geliyor Türk düşmanlığı

0|0
    0|1
  • Süper 👍

0|1
    0|0
  • alkan yagmur haydar maho apo meryem selin kursat dilek fatih

0|0
    0|1
  • Tayyip mi çocuğun hırsız olmasın

0|1
    0|1
  • Tesaduflere herzaman inanma * Şu an bir tesaduf yasadim mehmet ali bulut diye bir yazari dinliyordum pelin cift ile gundem otesinde programinda varolusun sirrini anlatiyor ve bu isim konusuda gecti bu yukarida saydigin isimleri sen seciyorsun diye saniyorsun ama koyacagin isim sana secilmis olarak geliyor sende bunu sectin saniyorsun ismi hersey detayda sakli sen bu adami bir arastir dedigim seyi izle demek istedigimi anlarsin

0|0
    0|0
  • 1 yeter

0|0
    0|0
  • Ali Haydar, Mehmet, Ahmet.. kız olursa Sümeyye Ümmühan Fatma

1|1
    0|0
  • 1 oğlum 2 kızım olmasını istiyorum isimlerinide düşünmedim

0|0
    0|0
  • 2 Kızım olsun isterim birisi Merve diğeri de Bahar olsun. <3