Başkanlık refarundumunda hayır oyu atacak olsam bile hdp ve pkkdan dolayı başkanlığa evet oyu atardım. Anket, oyun ne?

Ben milliyetçi, Atatürkü seven ilginç birisiyim. Tayyipi severim. Ama başkanlık konusunda hayır diyebilirdim ama hdpden dolayı aşkla, zevkle sabah vakti sandık kurulur kurulmaz başkanlığa evet oyu kullanacam. Borsadaki dobur, celha, ditaş gibi hisse kağıtlarıyım aynı. Hayır diyebilirdim ama oyum aşkla evet olacak hdpden dolayı.

• BAŞKANLIĞA EVET
    43% (3)27% (4)32% (7)Oy Ver
  • BAŞKANLIĞA HAYIR
    57% (4)73% (11)68% (15)Oy Ver
  • BAŞKANLIĞA HDPDEN DOLAYI EVET DİYECEM İNADA
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Ama öyle ama böyle benim bildiğim Tayyip napıp eder başkan olur. Başkanlığa gominizyme, aleviciliğye inat evet
1ay Zeki milliyetçilerde evet der bence demelide zaten. Hdp istese ben Tayyibe rağmen hayır oyu derdim.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Başkanlığa görüşüm net
    Chp ve hdp evet diyorsa hayır derim
    Chp ve hdp hayır diyorsa evet derim

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hdp den dolayıymış yalancı.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanlar neden evet dediklerini bilmiyor aslında. CHP hayır diyor ise o halde evet demeliyiz düşüncesinden yola koyuluyorlar.

0|0
    0|0
  • Evet aticam ki bian önce tayyip sksin herkesi böyle ülke olmaz arkadaş

1|0
    0|2
    • 1ay

Saçmalama son seçimi unutma %49 aldılar ve %50 den fazla evet alamazlarsa başkanlık gelmez referandumda eğer referanduma gidilirse sandığa gidip hayır dememiz çok önemli.

• 1ay

İşte ben evet diycemki Türkiye silinsin haritadan

• Başkanlık hdp nin işine gelir Eyalet sistemi önerebilirler başkanlık gelirse 😂

0|0
    0|0
  • Başkanlık gelecek diyolla

0|0
    0|0
Yükleniyor...