Sınıfa yeni gelen cocukla kaynaşmak istiyorum ünideyim?

Üni son sınıfım bir cocuk geldi sınıfa. Bu kara harp okullarından ayrılmak zorunda kalanlardan. Benim kuzenim ve arkadasım da aynı kaderi yaşadı. Cocuk derste hocaya ordan geldim deyince bir gözlerim doldu benim derste agladım kendi kendime.
Cocuga aşırı merhamet duydum. Yardımcı olmak istiyorum derslerde arkadaşlık kurmak istiyorum.
Basına üşüşen cok oluyor bazen sizce başarabilir miyim😁? Yüzüm tatlıdır.

Güncellemeler:
1ay Gncl
1ay Asdfg

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan valla bir kızı tavlamak için yapmadıgm sey kalmadı , elinoğlu hiç bir bok yapmadan hedefine ulaşıyor kız teklif edicek ayara gelmiş

0|0
    0|0
    • 1ay

O kadar da degil. Sonucta dün gördüm daha yeni. Sadece merhamet duyuyorum arkadas olmak istiyorum

En İyi Kız Görüşü

• bir sabah derse girmeden iki kahve al derste yanına otur ver kahveyi açılır sohbet zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

Ay onu yapamam 🙈 Ben hiçbi erkekle konuşmayan biriyim

Erkekler Ne Diyor 5

• bence seviyorsan konuş

0|0
    1|0
  • Selam ver yeter sohbet gelişir

0|0
    0|0
  • Çok mu yakışıklı çok mu zengin çocuk :)

0|0
    0|0
    • 1ay

İkisi de degil. Gerçekten. Sadece merhamet duydum

• 1ay

Ee olabilir bende de böyle zaten. Ama su aralar cidden cok sevgiye muhtacım. Diyorumki abarttım mı sonucta erkek olan o ama ben tanışma hosgeldin şeyiyle gittim artık top onda

• 1ay

Erkek olan o diye bir kaide mi var kardeş? Kadınlarda isteyebilir erkek arkadaş sizinde hisleriniz ve istekleriniz var gayet normal yani ama belli etmiyorsun onuda söyleyeyim :) Hayatımda hiç sevgiliye ihtiyaç duymadım sadece arkadaşa ihtiyacım var fakat kadın arkadaş edinemiyorım.

• tabii ki başarırsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Sınıfta 90 tane kız var onların arasında biraz zor olucak

• olabikir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...