Neden benim siyasete bakış açım, anlayışım ajdar gibi ya sizce? Özelliklerime göre ben hangi partiliyim sizce? Anket?

Ben bir Türk Milliyetçisiyim. Atsızı aşırı sevmem. Ülkücü ve mhplide değilim. Tabi sosyal toplumsal olaylarda bunlarla bir olur bozkurt işareti yaparım. Benim için her şey Atatürk önce. Dine bakış açım türkiyedeki insanlardan farklı hatta ben türkiyedeki halkı çok sevymem. Ben türkiyedeki ekonominin, insanların standartların altında olduğuyna inanıyorum. Dinim türkiyedeki yobayzlara rağmen islam. Ama namaz oruç yok. camiyede asla gitmem. namaz kılacak olursamda evde kılarım kılmıyom ama. MHP ve ülkücüler bana çok itici geliyor. Gösteriş, menfaat, reklam seziyorum. Haz almıyom bunlardan. CHP ve AKP işte bu iki yer konusunda ajdar gibiyim. Hatta ve hatta araftayım. Bazen vicdan azabı bile çekiyorum. Nedenini şimdi anlatım. CHP aleviciliği çok seviyor, sosyalizm, gominizmde var bunlarda. Ama gerçek Atatürkçü kişilerde var bu chpde. Atatürkü cumhuriyeti chp savunur. AKP ise dinciliği seven, din felsefesiyle yürüyen, osmanlıya hayranlık duyan cuma izni, okulları imamhatip yapan Atatürk ilkelerinden uzaykta kalan kapitalist sıcak parayla ülkeyi ilerleten ama yaptığı güzel şeylerden ücret isteyen bir parti. İnsanların giyimine, kuşamlarına bakıyorum çoğu ziyya gibi, göbeykli, sakalylı,çomayr türden. Buda akp düşünce taryzından dolayı. Ben oy kullandım. 4 oyumdan kasımda dahil 3 nü akpye attım ama. Sebebi chpdeki mezhepçi, sosyalistçi, gominizm yanlısı olan bazı kişilerden dolayı. Bir uyumsuzluk var yaa bu partilerde. Mesela chp-hdp nasıl 7 haziranda biyr oldular. Birde pkk sol çizgisindeki alevici, kürtçü olan gominizme hayranlık duyanlardan dolayıda kendime ittifak olarak, güvenli liman olarak Tayyipi ve akpyi görürüm. Panzehrim akp ve Tayyıptiyr. Neden ben böyle biriyim ya sizce?

• İLGİNÇ, ENTERASAN BİRİSİN.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • AJDAR GİBİ OLMAKTA HAKLISIN ASLINDA D. D.
    17% (1)50% (1)25% (2)Oy Ver
  • YORUM YOK
    17% (1)50% (1)25% (2)Oy Ver
  • SENİN GİBİSİNİ İLK DEFA GÖRÜYORUM
    17% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • DEĞİŞİK BİR DÜŞÜNCE TARZIN VAR
    49% (3)0% (0)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Ben milliyetçiyim. kürytçü, alevici, gominizm yanlılarını sevmem. Bunlarda en çok Tayyip ve akpyi sevmez. Bende bu yüzden Tayyipi ve akpyi desteklerim. Aynı bir satranç gibi insanım yaa
1ay başkanlığa hayır oyu atacak olsam bile hdpden dolayı yine başkanlığa evet derdim. başkanlığa evet oyu atacam

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• seni anlar gibi oldum sonra kafam karisti anlayamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...