Sessizliği kendimden nasıl atarım?

Ben tanımadığım insanlar ya da hoşlanmadığım insanlar arasında rahat olamıyorum hep kasıyorum ve sessiz duruyorum çevremdekiler diyor neden sessizsin bilmiyorum böyleyim diyorum ama böyle olmak sosyal açıdan kötü etkiliyor soğuk biri gibi bir izlenim veriyor mesela staj yaptığım yerde 2 tane kız var daha doğru düzgün 2 laf edemedik sebebide yanımdaki diğer çoçuklar onlar olduğu için rahat konuşamıyorum ifade edemiyorum kendimi bide ben millet gibi espirili değilim güldüremiyorum kimseyi hep ciddi bir konuşma tarzım var şaka yapmaya çalışınca çok abes birşey oluyor ben bile kendimden soğuyorum ne yapmalıyım sizce

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence burda sorun nasil oldugundan ziyade kendini olduğun gibi kabul edememek ve sevmemek... yani herkes konuskan esprituel olamaz.. ayrca tanımadığın ve hoslanmadigin insanlara yakin davranamaman doğal bir durum doğal akışına bırakırsanız zaten zamanla alisirsinz iletisim kurmaya hem o sirada iyi de gözlem yapmış olursnz..

0|0
    0|0
    • 1ay

ya şimdi 2 haftadır felan staj yapıyorum ordakilerle az çok konuşuyorum ama kızlarla konuşmak istesem çok az konuşup susuyorum yanımdakiler şaka yapıyor birşeyler söylüyor muhabbet ediyorlar bende mal gibi onları izliyorum harbi bu durum canımı sıkıyor muhabbete dahil olmak istiyorum ama yapamıyorum bilgim olmadığı şeyler oluyor yok sigara yok maçlar onlara dahilde olamıyorum bu yüzden

• 1ay

Anladm fakat bu durum bana normal geldi yani insan zaten bilgisi ve de ilgisi olmadığı konuları konusamayabilir... peki alıştığın kisilerle iletişimin nasıl?

• 1ay

onlarla çekinmeden rahat konuşuyorum saçmalayabiliyorum ama böyle yeni yeni tanıştığım insanlarla hemen böyle mümkün olmuyo bide ben abes görünmek istemiyorum genelde efendi bir duruşum vardır yanımdaki çoçuklar daha önceden birbirlerini tanıdığı için beraber takılabiliyorlar ben o kadar tanımıyorum bu yüzden pek onlarla konuşmuyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...