Maddi sıkıntım var?

Merhaba. Ben biraz maddi zorluk çekiyorum. Allah'a şükürler olsun ki aç açıkta değiliz annemin maaşı var ama borçlardan dolayı onu sıkamıyorum. Babamla Annem ayrı. Kendim çalışamıyorum Annem asla diyor ki zaten çok fazla çalıştığım için vaktim yok. Elime para geçse kitap alıyorum ama ben de genç kızım arkadaşlarım kıyafet makyaj vs konusu açıldığı vakit utanıyorum ve özeniyorum. bir kaç tane dil biliyorum ders versem ona da hayır. Ya ben ne yapabilirim?

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle annen çalışmana izin vermiyor zaten çok fazla çalıştığım için derken 🤔 Ayrıca maddi sıkıntı çektiğine inanmıyorum sıkıntın manevi gibi genç bir kızsın tabiki herkes gibi hayatı yaşamak istersin bizlerde öyle ama gel gelelim her istediğimizi elde edemeyiz zaten edebilmiş olsaydık istemek gibi bir durum olmazdı benimde arkadaşlarımdan çok iyi durumda olanlar var onlar gibi olmak istiyorum ama ne yapalım olmuyor ( olmuyorsa ya daha iyisi olacak ya da olmaması hayırlıdır lafından hoşlanmıyorum ) olmamasından dolayı da utanmamı gerektirecek bir durum da Yok (eğer seni utandırılacak duruma düşürmeye çalışan arkadaşların varsa asıl onların utanması gerek ) Allahın nasibi bu kadarmış (herşey kader midir sorusuna çok uç noktalar olmamak kaydıyla evet çoğu şey kaderdir ) anladığım kadarıyla biraz içine kapanık birisin ve bu durumdan dolayı utanıyorsun inşalllah istediğin güzel imkanlar kaderinde yazılıdır bu konular için kendini üzmene değmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Sınavlara çalışıyorum. Ayrıca arkadaşlarımın maddi durumu çok iyi değil normaller. Benim için dışarı çıkmak bile lüks

• 1ay

Bu arada içime kapanık değilim. Arkadaşlarım da aşağılamaya çalışmıyorlar

• 1ay

Sorunu çözemedim

En İyi Kız Görüşü

• sen şu utanma mevzusunu yen gerisi olsada olur olmasada. onlar asagılarsa utanmanın karsılıgını bu sekılde görürsen bırak arkadas flan degillerdir. parttime iş bul idare eder şimdilik dil konusunda sertıfıkan yoksa pek imkan olcagını sanmıyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hocam çok üzüldüm umarım herşey harika olur hepimiz için, özellikle de senin için, ders vermek istiyorsan sahibinden. com sitesinde ücretsiz ilan verin, inanın özel dersler o kadar pahalı ki siz çeyrek fiyatına bile verseniz inanın sizi memnun eder

0|0
    0|0
  • hangi ildesiniz bilmiyorum ama promotörlük yapabilirsiniz elektronik mağazalarda.. teknosa media mark vatan bilgisayar ve bimeks gibi kurumsal yerlerde belki yardımcıda olmaya calısabilriim

0|0
    0|0
  • Tercümanlık çeviri yapabilirsin. Kendi harcligini cikartmak için.

0|0
    0|0
    • 1ay

Nerede mesela

• 1ay

Hangi dilleri biliyorsun?

• 1ay

Noterlere basvur diicem ama yeminli tercuman olman gerek

• bir kaçtane dili nasıl öğrendin

0|0
    0|0
    • 1ay

Aslında basit. Mesela Fransızca öğreniyorsunuz diyelim İspanyolca ve İtalyanca cepte oluyor.

• 1ay

İlk dili nasıl öğrencez tavsiyen var mı

• bence ihtiyacların için özel ders ver bunda ne var ki

0|0
    0|0
  • neden çalıştırmıyoki, ders vermek kötü birşey değil parasıda iyi ayrıca

0|0
    0|0
    • 1ay

Annem maaşlı bir kadın beni utandırmak istemez. Annem hep bana para verir ama o para anca kitaplarıma yetiyor

• 1ay

Ayrıca yurt dışı için sınavlara gidiyorum ok falan derken köpek gibi çalışıyorum ona bile vaktim yok uyumuyorum doğru düzgün kendimi bildim bileli

• 1ay

inşallah kazanırsında herşey gönlünce olur, şimdilik kıyafeti, süslü şeyleri ertele kendi maaşın olunca rahatlarsın inşallah

• Çalışmalısın başka yolu yok

0|0
    0|0
  • Neden herşeye hayır!

0|0
    0|0
  • sen evlenmelisin

0|0
    0|0
  • Ya kurban olayim bubtarz sorular sormayin yalvarırım nolur içim parcalaniyor ya offfff😢

0|0
    0|0
  • ilan ver özel ders ver çok iyi olur

0|0
    0|0
  • anneni dinleme çalış

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir işte çalışmam yurt dışı için sınavlara gidiyorum köpek gibi çalışıyorum ona bile vaktim yok

• 1ay

Yok lütfen ben sadece fikir için sordum teşekkürler

• 1ay

zaten benimde öyle gücüm yokki geneldd aynı durumdayiz

• Ayaklarının üzerinde durmayı öğren..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burs alma imkanın var mı?

0|0
    0|0
  • Evet özel ders verebilirsin kücük yasta çocuklara ilk okula gidenlere dil dersleri de olabilir yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...