Aile baskısından kurtulmak için ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar ben küçüklüğümden beri ailemin sözünü sürekli dinlemeye çalışan bir çocuk olmaya çalıştım ancak şu an ailemin yanında üniversite okuyorum ve ikinci senem ilk senemde arkadaş buluşmalarıma akşamları izin alamadım ve arkadaşlarımda kalamadım pek irdelemedim ancak bu sene kamp klübüne katıldım eğlence ve sosyal aktivite açısından. Kalmalı kampa karşı çıkıyor ve kesin emir vererek karşı çıkıyor ancak yoruldum kapıyı çekip çıkmak istiyorum sizce hangisi daha mantıklı baskı artık gerçekten çok geliyor yaparım artık şu durumdan kurtulmak için. Lütfen akıl verin

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aileyle aynı yerde okunur mu

0|0
    0|0
    • 1ay

Ordada onların sözü geçti açıkcası

• 1ay

Çalış sen yine de ama daha vakti var demek ki

• 1ay

Ancak kendimi izole hissetmekten bıktım aktivite olarak birşeyler le uğraşmak istiyorum artık olmuyor

En İyi Kız Görüşü

• en güzelinin yapıyolar oku evden çık git ne halin varsa görürsün o zamn

0|0
    0|0
    • 1ay

Açıkcası ahlaki açıdan veyahut farklı açıdan işler için demiyorum ben kamp dediğim sadece üniversite klübü ve konaklanıp dönülecek nesi sorun bunun onun dışında zaten pek ikiletmem

• 1ay

Sorunda işte arası genelde bağırıp beni pıstırma yöntemini kullanıyor sonrasında da ağlıyorum ve psikolojikman elimden bir şey gelmiyormuş gibi oluyor ne yapabilirimde düzeltebilirim bir öneriniz var mı

• 1ay

aile yapınıza terstir brlki bilemiycem bişey söyleyemem o yüzden okulunu bitir istediğin kampa katıl sonra

Erkekler Ne Diyor 2

• cekip gitsen nereye gitcen bütün aç köpekler sana üşüşcek

0|0
    0|0
    • 1ay

Sadece göz korkutma açısından diyorum elbette kaçma falan değil çekip kampa gidiceğim sonra döneceğim

• 1ay

Bugün konuşmayacağım haftasonu olacak sizce ne zaman konuşsam daha mantıklı

• 1ay

orasını bilemem ama iyi bir teminat vermen lazım

• biraz daha sabret onlarada hak ver derim. işe güce başlayınca düzelir biraz daha

0|0
    0|0
    • 1ay

Emin ol daha 3 senem daha var bitirmem için. Ve Üniversite de ne bileyim clup ortamına falan girmek gibi bir isteğimde yok sadece doğada kamp olsun gezi olsun çok ilgilenirim elimden kaçtığında üniversitemi bitirdiğimde gitsem bile içimde ukte hala hep. Elimde bir fırsat var şu an

• 1ay

Teşekkür ederim verdiğiniz akıl için

• 1ay

rica ederim ne zaman istersen 😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...