Haksızlığa uğruyorum ne yapmalıyım?

Ben lise son sınıfım elektrik okuyorum hoca staj için bir yere gönderdi berbat bir yerdi ordaki çoçukla konuştuk dedik burdan çıkalım dedi bana bir arkadaşım hastanede staj yapıyor beraber gidelim gittik adam bizi aldı dedi sizi daha sonra farklı yerlere göndericem dedi tm dedik benim eve yakın olan hastaneye çoçuk gitmek istedi uzak olanıda bana vermek istedi sana iş buldum ben olmasam hala eski yerde çalışırdın diyor artis artis konuşuyor staj yerindekilerin çoğu okuldan arkadaşı en ağır şeyleri bana verip kendileri daha hafif şeyler taşımaya çalışıyorlar bugünde jenaratör bağlancakmış başka bir hastaneye oraya gidicektik arkadaşları ana kurumdan gitmek istemediler knk biz kalalım siz ahmeti alın gidin dediler bu durumda iş bana kitlenmiş oldu sabahtan beri canım çıktı eşya taşı alet ver kablo çek kendileri ise ofisin içinde lehim yaparak bilgisayardan müzik dinleyerek bide bizim olduğumuz yerde kız stajyer var 2 tane onlara yavşamak için orda kaldılar ben artık birisine patlıcam ama sabrediyorum çünkü adam bizi patron yani kısa bir zaman sonra farklı yerlere yollucak ağzımın tadıyla gidiyim diyorum ama cidden sabrımı sınıyorlar hele ki bana orayı bulan çoçuk ben ağır kablo taşıyorum gel yardım et gücün yok mu o küçük tüp taşıyor knk gel yardım et diyor gelde küfür etme bir kaç kerede akbil basarmısın kartımda para yok ben daha sonra sana yüklerim gibi bir kaç kere yaptı iyice ayar oldum artık onuda kestim tavrımı koydum birşey basmıyorum gerçek şu ki ne yapayım ben karakter olarak sesiz sakin biriyim fazla konuşmam ama sinirim yavaş yavaş dolar birden patlar o yüzden bunlara karşı birşey yapıcam gibi az kaldı hissediyorum öbür türlü patronda kavga ediyorum diye beni atabilir stajdan sizce sabredip dişimi sıkmalımıyım yakın bir zamanda başka bir hastanede tek stajyer olucam çünkü bida onları görmem diye düşünüyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• kavga etme sen gidince butun isler o pisliklere kalicak daha ne istiyosun bundan guzel ceza mi var

0|0
    0|0
    • 1ay

o pislikler isteseler iş yapıyorlar ama ben varken böyle yapmaları sinir ediyor bugün en sinir olduğum şey bizim orda stajyer kızlar var 2 tane 2 side güzel ben eşşek gibi projeksiyonlar merdiven malzemeyle uğraşıyorum ustayla sınıfta bitti ofise girdim kızlar bilgisyar okuyor odada oturuyor bizim ibnelerde koltuklara oturmuş sohbet ediyorlar bende kızlarla 2 çift laf etmek isterdim onları tanımak ama bir türlü doğru düzgün konuşamadım onlarla hep ayak üstü vallahi yaptıkları ayıp aslında değil yaptıkları ibnelik

• 1ay

sesini cikar istr

• 1ay

bugün attıkları kazık bana yetti ben haftaya çatır çatır konuşucam

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen sadece işi öğrenmeye bak mümkünse başka yer buş

0|0
    0|0
    • 1ay

aslında memnunum eski çalıştığım yerde insanlık dışı bir yerdi o yüzden sevdim burayı en azından herşey resmi kurumsal ama staj yaptığım için başka bir yer bulma şansımda yok

• 1ay

eyw sağolasın ben yatıyorum harbi yoruldum bugün iyi geceler

• 1ay

İyi geceler

Yükleniyor...