YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU. ACİL YARDIM_?

Öncelikle herkese Selamün Aleyküm. Ben lise öğrencisiyim. Bizim sınıfta bir kız var, adı Doğa. İşte okulun ilk gününden itibaren ona yakın olmaya çalışıyorum, beni tanımasını istiyorum ama pekte iyi değilimdir bu konuda. Hiç denemediğim, ama çok klasik bir yöntem denedim. Sınıftaki diğer kızlarla samimi olup, onların çevresine girip Doğa'nın beni daha yakından tanımasını planlıyordum. Ama işler beklediğim gibi gitmedi. Sınıftaki bütün kızlar yanlış anladı beni. Hepsine teker teker yavşadığımı sandılar. Şu an kızlarla aram feci bozuk. Sınıfta kızların sayesinde adım ''Yavşağa'' çıktı. Doğa geçti karşıma; ''kaç kıza daha söyledin bana söylediğin sözleri?'' dedi ve tokat attı. Üstü üstüne üzüntü yaşadım. Ben şiir yazıyorum 1 yıldır. Çok aşırı duygusalım. Balık burcuyum (burçlara inanmam ama söyemek istedim) insanlara çok çabuk bağlanıyorum ve bir o kadarda çok üzülüyorum. Aşırı derecede duygusallık var. Kendimi toparlayamıyorum. T-Rap dinleyen biriyim. Sagopa Kajmer favorimdir. Beni rap kendime getirir. İnsanlar dalga geçiyor ve kardeşim falan diyorlar. 2-3 tane gerçek dostum var da onlar beni ayağa kaldırıyorlar. Bende kendime bir söz verdim. Onlara karşı güçlü olacağım. Mesela bu gün sıkıştırdılar beni bağrıyorlar baya baya. Avazı çıktığı kadar bağrıyor dıbını züttürdüğüm. Tepkim ne oldu sizce? Başımı kaldırdım gözlerinin içine baktım hafif bir tebessüm oldu suratımda. Gülüyorum böyle içten içe, dışa da yansıtıyorum bilerek... ''Biliyor musunuz? Hiçbiriniz s*kimde değilsiniz'' dedim ve tebessüm ederek uzaklaştım. Arkadaşlar artık duygu diye bir şey kalmadı bende. İçimde ufacık bile duygu yok. Hissizleştim. Takmıyorum dediklerine. Takıyorum kulaklığı sagopa ( Kaf-Kef) dinliyorum. Gülüyorum hep, mutlu gözüktürmeye çalışıyorum kendimi. Maske taktım bildiğiniz. Ne bileyim böyle çok rahatım onlara karşı. kaç kere anlattım gerçeği. Bana mısın demiyorlar. İnanmıyorlar bana. ''BEN BU DÜŞMANLARA KARŞI NASIL GÜÇLÜ OLDUĞUMU GÖSTERECEĞİM?'' ACİL CEVAP lütfen.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...