İs yerinde iğrenç muhabbetler dönüyor?

Öncelikle şunu demek istiyorum din dil ırk ayrımcılığı yapmıyorum burda tartısma yaratmak değil amacım.. 2hafta oldu ise gireli benim çalıştığım yerde çoğu insan dogulu ve kürtçe konusuyolar içlerinde karadenizli ben varım neyse bunlar aralarında birşeyler konuşuyorlardı bende daldım laf arasına sonra hep bir ağızdan gülüp dalga geçtiler insanın birşey bilmemeside ne kadar kötü dedi kızın teki bende sustum sonra muhasebe sorumlusu kadın tecavüzcüler dinine bağlı insanlardan çıkıyo dedi ascı kadının çocuğu sübyan okuluna gidiyor kadına kızdı benim annem kapalı ben dinime saygı duyulmasını isterim ben onlara saygı duyuyorsam onlar neden benim dinime savunduğum görüşe saygı duymuyorlar bide küfürlü konusuyolar ayıp değilmi hem is yerinde böyle konuşulmaması gerekiyor haksızmıyım

Güncellemeler:
1ay ...
1ay Ezan okunuyor şarkı söylüyomus gibi geldi diyor sürekli kapalılara laf atıyolar bide darbe meydanlara cıkan ünlülere hepsi serefsiz hepsi yagcı diyor ben anlamadım ne ayaklar

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bazilari dunyada tek akilli kendilerini sanarlar. bu ozellikle inanci olmayan ama varmis gibi yapan munafiklar yapar. bizim isyerindede bu tur serefsizler var. dini seyleri ve siyasi gorusleri elestirip haramin en kralini yiyp laf yaparlar. allah herseyi gorur.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeni iş bul derhal çık oradan! Terbiyesizler , sonradan görme gibiler!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o. çocukları demekki

0|0
    0|0
  • kekolar ahlak mı bilir arkadaşım

0|0
    0|0
  • Ya hemşo senındecalıştığın yere bak allah aşkına onları orada bozmalıydın fena halde

0|0
    0|0
  • Bence sen kendine yeni iş bul

0|0
    0|0
  • işini değiştir, potansiyel toplum zararlılarıyla çalışıyorsun şu an, yarın öbürgün yanlız kaldığında onlarla sana birşey yapmayacakları ne malum? gözlerini nefret, ayrımcılık bürümüş onların, genelleme yapmak gibi olmasın toplumun en eğitimsiz, en cahil, en yobaz kesimi onlar abicim, farklı bir iş bak..

1|0
    0|0
  • Ver mermiyi agza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...