Konuşma tarzımı nasıl değiştirebilirim?

Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim. Güzel hoş kızım kendimce tarzım var. Ama gel gelelim aşırı doğalım konuşma tarzım vs yumuşak. Bayaa Güleryüzlü, sert tavırları olmayan, alçak gönüllü bir kızım. Etrafımdaki bazı kişiler bunu zayıf yönlerim olarak görüyor. Bukadar güzel kız Nasıl alçak gönüllü olabilir diye. Buyüzden herkes tarafından eleştiriliyorum, iyi ya da kötü yönde. Kendime güvenmediğimi düşünüyorlar Zaman Zaman. Girdiğim her ortamda herkesin gözü benim üstümde ve analiz ediyorlar. Kendimi değiştirmek istiyorum göründüğüm gibi bir kız olayım MMağdem? Onlarda rahatlasın bende. Nasıl kotayı yükseltebilirim? Beni eleştirme Hakkı bulamasın kimse. Konuşma tarzımı Nasıl değiştirebilirim? Hani ağızı yamulmuş kızlar gibi konuşmamı bekliyorlar herhalde

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• degistirmene gerek var mı sence tip guzel diye millete hep agresifmj olalim ne gerek var sirf bu sekildeki kizlar yuzunden diyalog kurasimiz bile gelmiyo cekemeyende seni elestirmis belli bosver herzaman icin efendi kizlar sevilir digerlerininde kimin dengi oldugu belli zaten.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kibar Şivesiz Konuşman Yeterli Bence.

0|0
    0|0
    • 1ay

Zaten İstanbul Türkçesi kullanıyorum şivem yok 😀

• 1ay

O zaman hic tiki tiki takilma erkekler o kizlarin yuzune guler arkasindan dalga gecerler. Vik vik cok yapmaciklar

Erkekler Ne Diyor 6

• Böyle kal seni kıskanıyolar

0|0
    0|0
  • Bozma kendini kardeşim, bozma. Koyun sürüsünden olma. İnsanların istediği gibi biri olmaya çalışma.

0|0
    0|0
  • İsmek diksiyon kursu.. ücretsiz kesin çözüm..

0|0
    0|0
  • Aynen devam et

0|0
    0|0
  • kitap oku bol bol

0|0
    0|0
  • Kur an i ogren.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0