Herkes canlı yayında intihar eden genci konuşuyor var mı bir bilginiz?

Bu tür vakalar nasıl durdurulur

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Afedersin çocuk tam malmış 1 kız için değer mi hayatını bitirmek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• off aman milletin adam akıllı psikolojisi yoksa bizene devlet adan gibi fikir uretsin

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İntihar çözüm değil kesinlikle değil bunu ben söylüyorsam vardır bir bilindiği demelisiniz emin olun... Çok ettim bunalıp Allah öldürmeyince öldürmüyor.. Bana çöp gözüyle bakan zengin ocları şimdi bana efendim diyor işte hayat böyle garip... Ne olacağını asla bilemezsin 10 dk da hayatlarınız değişir. Biraz ileriyi görün anlık yaşamayın hep.

0|0
    0|0
  • Yoruma bakan her arkadaşımın dikkatine : Bu tür vakalarla ilgili ciddi bir emek sarf edip gençlerimize ciddi bir öğüt niteliğinde bir bence hazırladım. Sitedeki bencelerin kalitesini herkes az çok bilir. Fakat bu bence (okuyup siz de yorum yapınız) ki sitede yayınlanmadı. Neymiş süper bence şartlarını taşımıyormuş.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a77733-intihar-bir-kurtulus-mudur

0|0
    0|0
  • sen geride kalmissin

0|0
    0|0
  • millete insan gibi hayat verirlerse . bu dunyada kaç kişinin birden çok amacı var ki. mesela bende öldurcektim kendimi. ama ot gibi yasamaya razı oldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence durdurulmasın.. dünyadan bir cehalet daha eksildi.. bizlere aptallar diye diye öldürüyor kendini.. gülünç..

0|0
    1|0
  • Korkunc ya canli yayinda nelrr neler yapiyorlr...

0|0
    0|0
  • Çok yazık oldu henüz 22 yaşında..

0|0
    0|0
Yükleniyor...