Bir kişinin sizde uyandırdığı ilk izlenim aklınızda yargı oluşturur mu?

Bir kişiyle olan ilk diyaloğunuzun sonucunda oluşan ilk izlenim sizde bir yargı oluşturur mu? Ön yargılı bir yaklaşım ile kurulan ilişkiler ne derece sağlıklıdır?
#OdtüSoruyor

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• ayır oluşturmaz bir insan için ilk buluşmada ilk girusmede bir in yargı olusturmam onu tanimayacalisirim bence izlenim oluşturması için birkaç kere buluşmak gerekir ki anca bir iznelim olursun ama hiç bir zaman ön yargılı olamam bir hareketine veya dusincesine on yargı olusturmam için bu hareketin veya dusincesine arkasında n yatıyor neden böyle davranıyor ona gore davranirim on yargılı davranmak her zaman yanıltır insanı...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelde ilk izlenimlerimde yanılmam ama bu her zaman için geçerli değil. Tabi ki o insanla olan iletişimimi etkiler bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• oluşturur

0|0
    0|0
  • Onyargim vardir asiri olmamakla birlikte

0|0
    0|0
  • ister onyargılı dıyın ıster demeyın ama bir insan için kararımı sadece yuzune baktıgımda verıyorum onunla herhangi bir diyaloğa girmeme gerek yok bu gune kadar da cok istisna yanıldıgım olmustur...

0|0
    0|0
  • Bence biri hakkındaki düşüncelerimizin yüzde doksanı ilk karşılaşmada oluşuyor.

0|0
    0|0
  • İlla ki oluşturur

0|0
    0|0
  • Olabilr

0|0
    0|0
  • Politik biriyim oluşturur

0|0
    0|0
  • Oluşturur o an notunu veririm

0|0
    0|0
  • oluşturur

0|0
    0|0
  • Zaten ilk izlenim önemlidir bende

0|0
    0|0
  • yargı zamanla oluşur

0|0
    0|0
  • Oluşturur.

0|0
    0|0
  • seks uyduruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ılk ızlenım yanıltıcı olabılır.

0|0
    0|0
  • Evet ilk izlenim önemli. Birine başta ısınamıyorsam asla sevemiyorum onu 😂 😂

0|0
    0|0
  • Bunun önyargı olduğunu düşünmüyorum. İlk izlenim ilk hissedilen düşünceler tabiki benim için önemli. İlk o enerjiyi o ışığı alamamissam zor benim için tekrar o kişiyle diyalog kurmak

0|0
    0|0
  • Olusturur

0|0
    0|0
  • İster istemez oluşturur.

0|0
    0|0
  • Evet hemde cok

0|0
    0|0
  • herkeste oluşturur bence çokta sağlıklı değildir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ilk izlenim benim için çok önemlidir

0|0
    0|0
  • İlk izlenim önemli, ilk konuşması ilk davranışı benim için bir yargı oluşturur

0|0
    0|0
  • Olusturur

0|0
    0|0
  • yess

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yani biraz

0|0
    0|0
  • İlk izlenim önemli

0|0
    0|0
  • Maalesef oluşturuyor, her ne kadar istemesemde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...