Evimizde tek bir gün huzur yok?

okuyup yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
Böyle durumlarda ne yapılır bilmiyorum bizim gibi aileler var mı. Babam çok pis küfürler ediyor bıktım artık her gün kavga her gün bir huzursuzluk büyü mu yapıldı acaba neden böyle oluyor tek bir gün mutlu olamadık canıma tak etti ya başka bir şehirde okumak istiyorum ama çok sıkılar izin vermiyorlar evlenmeden kurtalamam bu huzursuzluktan ama evlenince de kocam manyak olur diye korkuyorum hep huzursuz olurum diye korkuyorum siz böyle bir durumda ne yapardınız

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dua Kulhu+felag+nas+ayetel kursi dualarini sabah ve aksam okuyun insaallah babaniz sakinlesir. Evleneceginiz insanda babaniz gibi olacak diye birsey yok. Allahdan salih bir es isteyin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abdestli bir şekilde sirkeli suyla evini sil evin altını üstüne getir temizlik yap inşaAllah büyü yoktur Allah korusun kıbleye dönük abdestli bakara suresini oku sonuna kadar eve üfle

1|0
    0|0
    • 1ay

deniycem teşekkür ederim

• 1ay

Rica ederim canım benim

• 18gün

Canım nasıl oldu durum var mı gelişme

Erkekler Ne Diyor 3

• allah kimsenin başına vermesin benimde bir zamanlar boyleydi hala devam edyo allaha dua et

1|0
    0|0
  • sabrediceksin guzel sozler soyliyceksin.

1|0
    0|0
  • Kocan manyak olabilir ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlenmek çözüm değil. Oku ve meslek sahibi olmaya bak.

0|0
    0|0
    • 1ay

meslek sahibi olsam da evlenmeden bu evden çıkamazsın diyolar ne yapıcam bilmiyorum

Yükleniyor...