Atatürk:'Köylü milletin efendisidir.' RTE:'Ananıda al git' Bizim millet böylesinimi seviyo?

Atatürk:'Köylü milletin efendisidir.' RTE:'Ananıda al git' Bizim millet böylesinimi seviyo?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Erdogana oy verenleri anlamiyorum. Yoldan baska ne yapdi? Insanlari maf ediyor bence sadece. Ataturk gibi gelmedi tekrardan malesef. Türkiye kiymet bilmiyor.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Onca oy aldığına göre seviyolar demekki ama ona destek vermeyen bizler de yanıyoruz işte o konu canımı sıkıyor ve hakkımı da helal etmiyorum, her bir oyun sahibine hakkımı helal etmiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin kendi görüşü her zaman kemalistim hiç birşey diyemezsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mustafa kemal , Recep Tayyip Erdoğan i aynı kefeye koymak , karşılaştırmak cahilliktir
    Mesela gezi olayı Mustafa kemal zamanın da olsa alayını asardi tıpkı dersim katliamı yaptığı gibi

0|0
    0|0
  • bir laf vardır bir insanı sırtında taşı hiç bir şey demez ama bir yanlış yap ömür boyu unutmaz

0|1
    0|0
    • Keşke tek yanlışı bu olsa !!

• ben bir adamı destekleme desteklememe konusunda şu kriterlere bakarım bir yanlış doğru kefesi iki geldiği makamdan yönettiği yerin geçmişe göre sınıf atlaması üç yerine alternatif olup olmaması o yüzden bu adam olduğu sürece vede bu muhalefet olduğu sürece erdoğan hep olacak bunu kendine kabullensen iyi olur

• Bir başbakanın karşısına nasıl çıkılacağını bilmeyen millete haktır bu.

0|1
    0|0
  • deveye diken

0|1
    0|0
Yükleniyor...