Gün geçtikçe kızlardan daha fazla nefret ediyorum?

her geçen yılda biraz daha mı kötüleşiyorsunuz yoksa ben mi artık sizi daha iyi tanıyorum bilemedim?
sanal alemde iletişim kurmaya çalıştığımı kızlar olsun işyerinde ya da dershanede tanıştıklarım olsun herzaman bir çıkar peşindesiniz erkeklere suç atıyorsunuz ama bence erkeğin cinsel açlığından yararlanan da sizsiniz bunu ne kadar inkar ederseniz edin gerçek bu
iş yerindeki oynak bir kıza seninle şehir dışına arabayla seyahat edelim dediğimde olur derken arabayı satcam paraya sıkıştım dediğimde muhabbetler hemen değişiyor.
instagramda aynı kızlara bilerek farklı hesaplardan selam yolluyorum tabiki hesabımın birinde araba gidilen lüx mekanlar ve gezilen ortamlar var diğer hesabımda ise sadece kendi fotoğraflarım
arabanın içinde ki fotoyla mesaj attığımda beni tanımak isteyen kız diğer hesabımdan attığım mesaja cvp bile vermiyor

sizin gözünüz erkeğin cüzdanında olduğu sürece bizim de gözümüz sizin poponuzda olacak
Gün geçtikçe kızlardan daha fazla nefret ediyorum?

0|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunu düşünen ya da her neyse yazan kişinin, farkını ortaya koyabileceğini düşünmek isterdim ama farksızsın ve bide üstüne sızlanıyorsun neden böyle diye... Herkes kendine çeki düzen verse, belki daha çabuk bu tarz sorunlar çözülür. ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türk erkeğindeki abaza kesim Türk kadınının eseridir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Komik

0|0
    0|0
  • Erkeğin elide pek hayırlı yerde değil.

1|0
    0|0
  • Iyi tamam

0|0
    0|0
  • Bugün de genelleme kurbanı olduk çok şükür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tamam tanılar doğruda iki hesabın profiline baktıktan sonra hala ayıkmıyorsa o kız öncelikle canım sonra para avcısıdır. He parayı gösterdiğin hesapta hiç yüzün gözükmüyorsa başka..

0|0
    0|0
Yükleniyor...