Sınıftaki egolu çocuğa iyi yapmış mıyım 8)😈?

Okulum yeni değişti. Bu okulda da her sene karma oluyormus, dolayisiyla sınıftakiler de benim gibi birbirini fazla iyi tanımıyordu. Arkamdaki kız sürekli yanindakiyle çocuk gibi sirami ileri geri yapıp eğleniyordu. Ben uzun bir sure duymazdan geldim, sonra tepkimi belli ettim, en son biraz yüksek sesle "eğlendiğimiz şeyler o kadar saçma ki! Çocuk gibi bundan mi zevk aliyorsun şimdi?" diye söylenerek sirami cektim. Hoca da fark etmişti, omlar da rahatsız olmuştu zaten. Sonra herkes donudu baktı. Sınıftaki her yeni kızı kullanmak için yeni bir şans olarak gören bir egolu var, hoca da onu yanıma oturttu. Sonra bu çocuk arkasına dönüp "ugrasicaksaniz benimle uğraşın, gucun kıza mi yetiyor?" dedi. Ben mimigimi bile oynatmadim, yazi yazmaya devam ettim. Sonra baktı baktı yüzüme, gitti😂😂 Bu da böyle saçma bir animdir😏...

Güncellemeler:
1ay Xn..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• iyi yapmışsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim. Az daha yorum yap da gorus gelsin 😂 Sıkıldım iyice :D

• Çocuğa karşı bişey hissettin mi? Seni koruyana

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne koruması, aklinca ya**iyor 😂😂 Birşey hissetmedim ama, yakisikli olduğu doğru

• 1ay

Yok hayır, herkese karşı böyle değilim kimseyi de mesaj attı diye terslemem korkma 😂 Ama onun için sınıftakiler bile öyle olduğunu söyledi. Tabiki onların sözüne gore hareket etmiyorum ama belli yani.

• 1ay

👍👍

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...