Arkadaşlar doğum gününde havuz ? ( Eig var ) ?

Arkadaslar sevgilimin doğum günü yaklastı, izmitte oturuyor. İzmitte bunu kapalı havuza götüreyim, havuzda 3 4 saat takılırız , orayla önceden konuşmuş olurum. Pasta falan oraya gelir, müzik falanda olucak zaten, yüzme bilmediğim için bütün gün bana sarılmak zorunda kalıcak bence güzel vakit geçirme planı farklıda unutmaz hem sizce iyimi ya da nasıl daha güzelleştirilir ve ama izmitte oturmuyorum oraya yakın ya da oralarda bir kapalı havuz önerebilirmisiniz linkle birlikte atarsanız çok çok mutlu edersiniz eig va teşekkürler :)

Güncellemeler:
1ay Bence terbiyesizleşmeden yapın yorumlarınızı. Romantiklik ile cinselliği karıştırmayın arkadaşlar.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Enteresan...
    Doğum günü partisi sadisfakşın partisine dönecek

Yeğenim gel bakıyım sen şöyle.
    Şimdi sen havuz mavuz diyorsun, havuza şalvarla girilmeyeceğine göre? Bak bu senaryonun sonu iyi değil.

Neyse bence evlendikten sonra yapmalısın bu işleri. Yoksa Kürk Mantolu Madonna gibi Postsuz Kalan Maddonna da yazılacak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence gayet hoş bir fikir

0|0
    0|0
    • 1ay

Kocaelinde götürebileceğim bir havuz yok ya, hobi için 2 3 saatliğine gidebileceğimiz bir havuz bulamıyorum.

• 1ay

Ya şöyle doğumgünü ya ayağıma çağıramam o orada oturuyor bu yüzden

• 1ay

ayağına çağırmayacaksın ki bugün şuraya gidelim mi diye fikir at ortaya

Erkekler Ne Diyor 3

• ben 3 tane biliyorum biri stadın yanında devlete bağlı bir de başiskele de var kalıcı konutlarda mavi düş ismi burası özel bir de gölcük te kavaklı da var ama özel mi değil mi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yüzücü falansa neyse de

0|0
    0|0
  • otele götür 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...