ARKADAŞIM BENİ KULLANIYORMU?

merhaba arkadaşlar arkadaşım beni kullanıyomu bilmiyorum mesela birşey alırken onun yanında parası olmasına rağmen herşeyi bana aldırıyo sen ver parasını diyo aslında bunlar benim için asla sorun değil benim param onun parasıdır ama neden böyle yapıyo anlamıyorum ve birisini bulduğunda beni unutuyo aralarında istemiyo yanlarına çağırmıyo onların yanında beni küçük düşürmeye çalışıyo ama ihtiyacı olduğunda para ver yemek yiycem kantine gidcem vs anlamıyorum ne yapmaya çalıştığını sizce ne yapmalıyım? cevaplarınızı bekliyorumm

0|0
715

En İyi Erkek Görüşü

• ablacım sen canım mısın kusura bakma ve sen buna hala arkadaşım diyorsun.. yahu seni eşşek gibi kullanıyor.. kes bütün ilişkini bununla

0|0
    0|0
    • haklısın bende yeni yeni farkına varmaya başladım iyi niyetten gelir zaten hep bunlar başıma

En İyi Kız Görüşü

• Aslında farkındasın.. Uzak dur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Seni kullanmaktan ziyade sömürüyor o kişi... İstediği an para çekecek bir ATM gibi görmeye başlamış... Hızlı bir şekilde uzaklaşmalısın onun görüş açısından...

0|0
    0|0
  • ilişkini kes, yüzüne bile bakma, çıkarcı insan..

0|0
    0|0
  • kullanıyor

0|0
    0|0
  • Daha düzgün bir arkadas bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Seni kullaniyor.

0|0
    0|0
  • bence seni kullanıyor yerinde olsam arkadaşlığa bir son veririm

0|0
    0|0
  • ve sen hala arkadaşım mı diyosun?

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • tam çakal seni kullanıyor

0|0
    0|0
  • Nye paran onun parası niye ole bir dsünceye sahipsin

0|0
    0|0
  • Muhtemelen

0|0
    0|0
  • yol ver

0|0
    0|0
  • o arkadaşını bence şutla benim de öyle 2 arkadaşım oldu direkt şut çek

0|0
    0|0
    • bencede kendisi istedi böyle olmasını :)

• yani önemli olan para değil demi biliyorum sende benim gibisin ama onun seni anlamadiğını anladiğin herşeyi yak gitsin arkadas es aile sana tek tavsiyem.

• aynen sağol bir daha onlar gibilerle işim olmaz :)

• sanırım senın salaklıgını fark etmış ondan faydalanmaya calısıyor

0|0
    0|0
    • deme öyle ya o yapmaz diye diye başıma geldi zaten kardeşim diyoduk birbirimize hep iyi niyetten

Kızlar Ne Diyor 6

• Hemen yol ver ona.

0|0
    0|0
  • Bayaa baya kullanıyo seni, arkadaşlığını bitir bence

0|0
    0|0
  • memleket kan gölü sizin derdiniz ne ya

0|0
    0|0
    • Ne demeye çalışıyosun? Hatırlatırım burası soru sorma sitesi yanlış yere geldin herhalde canım sen

• soru sorma sitesi de abi senin sordugun soru sorun mu Allah askina

• sorun değilmi? ya arkadaşım beni kullanıyo diyorum kaç yaşındasın sen lütfen kavga etmek içi kavga etme

• ortada arkadaşlık yok çıkar var gözünü açmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Kullanıyor sende izin veriyorsun.

0|0
    0|0
    • bende yeni farkına vardım o yapmaz ben yanlış anladım kesin diye diye bunla arkadaşlığımı sürdürdüm

• Seni aptal yerine koymuş. Ona vereceğine kendin harca. Sana da lazım değilse. Ailene ver biriktirsin paranı. Ne öyle kasara veriyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...