Türkiye Bir islam ülkesi buna rağmen neden bu kadar kötülük hakim?

Allah'ın merhametinin büyüklüğüne mi güveniyorsunuz :) Adaletine güvenciniz yok mu?

0|1
9|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Parası olan adaleti sağlıyor, din ile alakası yok. Ayrıca İslam ülkesi değiliz, öyle olsak diğer dinleri ülkemizde barındırmayız.

0|0
    0|0
    • 1ay

Biz islam ülkesindeyiz ve diğer dinlere izin veriyoruz barınmaları için :) olay bu sen geri kalmışsın gündemden :) kötülük diyorum sen para diyorsun parası olmayıp kötülük yapan insanlar da var. Sen yanlış geldin kardeşim capsler başka yerde.

• 1ay

Laik devlet ile bu hale geldik :)

• 1ay

Laik devlet olunca adalet mi olmuyor? Dünyanın neresine gidersen git, adalet yok.

Kızlar Ne Diyor 8

• Türkiye Cumhuriyeti bir İslam ülkesi değildir öncelikle bunu öğrenmeyi denemelisiniz Devletin dini İslam'dır ibaresi 1928 de anayasadan çıkarıldı ki İslam Ülkesidir demek laikliğe aykırı bir durumdur tüzel kişinin dini mezhepi yoktur. Öte yandan her şeyin iyisi olduğu gibi iyi yanı olduğu gibi kötü yanıda olmak zorundadır bu kadar kötülüğün ülkeye hakim olmasıysa insanlarımızın cahilliğinden kaynaklanıyor tamamen.

0|0
    0|0
  • Türk değilim. Geçmişten bugune kadar berbat bir ülke. İnsnaları da berbat.. Zihniyetleri vb. Bu ulkede sadece müslümanların yaşadığını zanneden ahmaklar gibi. En yakın zamanda gidecegim.

0|0
    0|0
  • Dinimden korkmuyorum artik muslümanım diyenden korkuyorum...

0|0
    0|0
  • Hersey laylay lom ve guzelmi olucak. Sence hersey guzel olursa kiyamet nasil kopacak. Zaman gittikce kotuye donuyor iste. Ayrica hersey imtihan bu dunyada rahatlik yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Kötü insanların vicdanını rahatlatma yolu bu olsa gerek güzel yere değindiniz bilmeden.

• 1ay

Sen bana kotu mu demek istiyorsun

• 1ay

Yazdıklarınızın kötü insanların kullandığı vicdan rahatlama yönetimi olduğunu düşünüyorum siz iyi misiniz kötü müsünüz bilemem.

• Benim inancım yok şimdi kötülük mu yapıyorum ülkeye ne alaka.

0|0
    0|0
  • Herşey islamla olsaydı

0|0
    0|0
  • islamiyet tam olarak yaşanmıyor da ondan

1|0
    0|0
  • Toplum cahil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Açıklamanda ki soruyla alakalı bir şeyler söylemek isterim, Tanrının büyüklüğüne karşı duramayacağımız kesindir, Tanrı'nın adaleti dendiği zaman işler karışabilir. Tanrı an içerisindeki yarattığı her şeye kendi adaletini anlatma ihtiyacı olabilir mi, bu ihtiyaç olsa bile bu bahsi geçen adaletin ne olduğunu anlayabilecekler mi? Buradan şunu da söylemek istiyorum insanlar şuanda islam denilen şeyi kendilerine kabul ederek sapkınlığın tadını çıkarıyorlar ve bunun farkında değiller.

0|0
    0|0
    • 1ay

Anlamamış iseniz bir daha okuyun :)

• 1ay

Ben anladım, islam ülkesindeki sapkınlığın islamın kendisinden kaynaklandığını anlatmaya çalıştım. Anlayana sivri sinek saz;anlamayana davul, borazan az.

• Selam paşam

Türkiye Söz ve etikette İslam Ülkesi,

Özde İslam Ülkesi değil ki.

İslam ülkesi demek için senin Anayasan Kur'an, kanunun Hz. Muhammed olacak

0|0
    0|0
  • Çünkü mükemmel olan müslümanlar değil, islamiyet!
    Türkiye'de neden bu kadar kötülük var? Kaç farklı ülkeyi Türkiye kadar iyi tanıyorsun da bu kıyaslamayı yapabiliyorsun...

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben burada İslamiyeti veya Müslümanlığı sorgulamıyorum beyefendi diğer arkadaş da yazdığım gibi sadece bir sirkelenmeye zemin hazırlıyorum.

• 1ay

sen neden o kadar cevap içinden benimkine takıldın, neresi seni bu kadar rahatsız etti. oku geç bekleme yapma..

• 1ay

Herkes bir şey savundu siz soru içinde açık aramaya çalıştınız ondan bu tepkim hadi yol al engelliyorum.

• Hepsi vitrin müslümanı

0|0
    0|0
  • Mükemmel olan islamdır, müslümanlar değil, sözü yeterli bence bu soru için

0|0
    0|0
    • 1ay

Soruyu ve tartışmayı bir cümleyle bitirmek istemiyorum bu sözü bende duydum ve defalarca kullandım amacım insanları bazı şeylerin farkına vardırmak ve hatırlatmak.

Yükleniyor...