Lütfen artık kendinize gelin. çok mu zor biraz insan gibi davranmak?

Bu gün yolda yürürken ordan geçen iki erkek yanımdan geçerken aynen sana bir çakmak lazım dediler. bunu iki üç defa tekrar ettiler ve çakmak kısmında bana doğru dönüp bağırarak söylediler. ya bu ne kadar rahatlık nasıl bir kıza yolun ortasında bağırarak bu kadar iğrenç konuşuyorsun. bunu söyleyenler de zaten ya benle yaşıt ya benden bir iki yaş küçük. arkadaşlar kendinize gelin. hep bahaneleriniz vardır ya hani açık giyindi tahrik oldum cilve yaptı tahrik oldum. birincisi ben kapalıyım ve yolda yürümekten başka bişey yapmıyordum. zaten bunun kapalılıkla da bir alakası yok bu sizin bahaneniz. ikincisi de istersem o yolda istediğim gibi giyinir yürürüm bu sana laf atma hakkını tanımaz.çok klişe olucak ama aynı şey sizin annenize kardeşinize de yapılsa ne hissedersiniz. bu sitede de bir kesim var bahsettiğim tarzda olan. ne olur ki karşo cinsi se* objesi değilde ilk önce insan olarak görseniz. Bakın sorun bizim açık ya da kapalı olmamız değil sorun beyni penisinde olan sizlersiniz.

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Söylenilecek çok şey var aslında ama uğraşmayacağım.
    Hakediyoruz özetle.
    Başımıza gelen her pisliğin temelinde yine bizler, duyarsızlığımız ve iki yüzlülüğümüz var.

4|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şerefsiz haysiyetsizler ya nefret ediyorum abi insanlık yok kalmamış pislikler çantayla kafasına kafasına varsaydın

0|1
    0|0
    • 1ay

ilk defa böyke bişey yaşadım ben daha kendime gelene kadar gittiler

• 1ay

ben tayt giymiştim ama bilerek 1 beden büyük alıyorum belli etmesin diye ki zaten çok zayıfım pantolon gibi duruyor onun için söyledi sanırım çünkü üstümde her yerimi kapayan tişört ve hırka vardı yavru bunlar bee demişti hayvan

• 1ay

iğrenç insan

Erkekler Ne Diyor 7

• Beyin peniste kulaklar ise totosunda oluyo onlarlarin ama kendi bacilarina laf atilirsa delikanli oluyolar. tuhaf yobazlik bu iste.

0|0
    0|0
  • siz firsat vermemelisiniz aslinda lafla taciz 18 ay hapisden basliyor kafana takmak yerine 155 ara coz sorunu pabuc pahali olursa bidaha laf atabiliyorlarmi bakalim

0|0
    0|0
    • 1ay

ispatım var mı ki. ayrıca yanımdan geçip gittiler ne diyicem biraz bekler misin polisi aradım da

• 1ay

ilk defa yaşadığım için bişey diyemedim birden

• 1ay

lisede bunu sirf eglenmek amacli yapan arkadaslarim vardi durumunu tahmin edebiliyorum ama konu ne olursa olsun 1 kere taviz verdinmi hep vermek zorunda kalirsin

• Şerefsiz lik Kadın Erkek bilmez.
    Anlayış yoksunluğu da öyle.

0|0
    0|0
  • sessiz kalırsan derler.

0|0
    1|0
    • 1ay

o en demek ya. sen de o dar görüşlü insanlardansın. ben nerden bileyim laf atıcaklarını söyleyip geçtiler. ha ben susuyorum zaten gelsin tecavüz etsin bana susuyorum diye hakettim çünkü. yazık ya cidden yazık

• 1ay

laf attıklarında diyeceksin.

• 1ay

insan o anın şokuyla konuşamıyo bazen

• cok zor mu

0|0
    0|0
  • çakmak lazım dedilerse, vereydin çaksalardı

0|0
    1|0
  • Bu tür şahısları direk şikayet etmek lazım sözlü tacize ugradım diyip şikayet etmek lazım ama böylede bitmez bunlar aile egitimi çok önemli şimdiki gençlik nereye gidiyor böyle hiç iyi görünmüyor gelecek malesef

0|0
    0|0
    • 1ay

bende çok merak ediyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen öyle. Adam olmakta mesele.

0|0
    0|0
  • Umarım kız babası olur bu namussuz tipler 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...