Kendinizden Şüphe Ettiğiniz En Berbat An?

Suçlu olmadığınız halde kendinizden şüphe ettiğiniz ve zan altında kaldığınız en kötü anı yazın...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Babaannem kızın paramı çal"mış" diye annemi aramıştı. Durup bin defa düşündüm ben bu karının cüzdanini elime aldım mi diye ulan elime alsam nolacak babamin cebine bir defa sormadan elimi atmıs insan değilim. Annem ben açıklama bile yapmadan kızıma kefilim asla yapmaz öyle birşey dedi. E sonra ortaya cikti tabi mal tutup kızına vermiş biz de kalınca karameti de okula gidiyorum da giderken almistir herhalde diyip bana çalmış. Almış demek varken çalmis demek ne kolay 5 TL sine soktugum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadaşım annesinin altınlarını çalıp bozdurmuştu suçu üzerime atmıştı ama öyle delileri vardıki bir an kendi kendime nee ne zaman yaptım bunu? Diye sormuştum.

0|1
    0|0
  • halamın bize küsüp evi terk ettikten sonra benim onu kovduğumu o yüzden gittiğini söylemesi ve benim acaba sinirle söylemiş olabilir miyim diye yıllarca düşünmem

0|1
    0|0
  • yok sanırım

0|0
    0|0
  • Bebeğim öldüğü zaman sanırım

0|1
    0|0
  • Böyle anı olmadı. Sarhoşken belki 😀😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Saka maka hiç olmadı heralde oyle bir an ya da ben hatırlamıyorum aklıma gelmiyor

0|1
    0|0
  • Böyle bir durum yaşamadım en azından hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...