Taciz ediliyorum yardııııım?

Taciz ediliyorum yardııııım ???
Arkadaşlar bugün 1 gibi babaanneme gitmek için metrobüse bindim babaanneme geldiğimde çantamın içinde bu kağıdı buldum be yapmalıyım? Bu kağıdı bırakmış birisi. Tedirgin oldum son cümlesinden :(

Güncellemeler:
1ay Aslında sorum şu. Polise gidicem, el yazısından bulunma ihtimali varmı? eğer sabıka geçmişi yoksa bu insanın yinede el yazısı mevcutmudur poliste?

0|0
25|40

En İyi Erkek Görüşü

• Selam kardeş,

Mevzu çıkartmasından korkuyorsun hemen kıçı başı kapat kardeş. Yoksa adam niyeti bozmuş baksana. Böyle çakallar var.

Neyse, korunma amaçlı diyorum; bak adam ne demiş? Vucudunun her yerini ezberledim diyor...
    Sen kapatsan ezberleyemez.
    Kör olasıca, nasıl bakar sana

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• bir defa o erkek yazısı değil kız yazısı cınım :D hee gerçekten bir erkek yazdıysa korkmana gerek yok zaten kız gibi demekki :D

1|0
    0|0
  • bu ne la
    valla rezillik

0|0
    0|0
  • arkadaşlar göz yummayın. bu taciz, tecavüz olayında ses çıkarmamak aslında onlara daha cok ozguven verıyor. bence gerekli kişiler ile görüş. gittiğin mekanları, görüştüğün kişileri değiştir.

0|0
    0|0
  • Metrobüse yakın yerlerde takılma fazla o kadar kalabalıga girince cantana atılan notu bile hissetmemişsin. Anormal aslında ama bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • Köpek. Allah islah etsin.

0|0
    0|0
  • el yazısından bulamazlar ama metrobuste koyduysa kameradan tespit ettirebilirsin o şerrefsizi

0|0
    0|0
  • ya sen bizi trollüyorsun ya da biri seni trollüyor :D babaannen yazmış olmasın :D

şaka bir yana göz yaşartıcı sprey al kalabalık yerlerde dolaş bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Vay ocye bak

0|0
    0|0
  • ilk cümleler neyse ama dediğin gibi son cümle facia olmuş! :/

0|0
    0|0
    • 1ay

El yazısı ile bişi yapamazlar, ama kağıttaki parmak izi üzerinden bulabilirler bir ihtimal, tabi kayıtlarında o kişinin sabıka kaydı varsa.

• Evden çıkma

0|0
    0|0
  • Polisten bir yol olmaz göz yaşartıcı sprey al ve devamlı gördüğümün kişileri ve bakışlarını analiz et

0|1
    0|0
  • Tecavüz kaçınılmazsa gereğini yap sende ;)

0|0
    1|0
  • canım düzgünce yazıp numarasın bıraksa belkide bir şans vericektin ama aptal gibi abazalaşmış malo

0|0
    0|0
  • hemen Zaman kaybetmeden polise git.

0|1
    0|0
    • 1ay

ya yok kamera vardır otobüste belki bulunur hangi otobu o saat te ordan geçiyor bulunur mobese den

• 1ay

Polise gidicem, el yazısından bulunma ihtimali varmı? eğer sabıka geçmişi yoksa bu insanın yinede el yazısı mevcutmudur poliste?

• 1ay

olma olasılığı var bu suçtsn ceza aldıysa daha önce belki parmak izi de vardır

• polise götürürsen el yazısından bulmna ihtimalleri var şüphelendiğin kişileri söylersin bir de

0|0
    0|0
    • 1ay

Polise gidicem, el yazısından bulunma ihtimali varmı? eğer sabıka geçmişi yoksa bu insanın yinede el yazısı mevcutmudur poliste?

• 1ay

osymnin son zamanlardaki sınavlarından birine girdiyse olma ihtimali var. diğer türlü şüphelendiğin biri varsa onu polise söylersin, onun el yazısına da bakarlar

• @ruscu_armi senmisin yoksa reis

1|0
    0|0
  • Yarıldım ak ashjdaskdhjsafsdad

0|0
    0|0
  • bu yazı bir bayan el yazısına benziyor
    mutlaka biri size şaka yapıyor..

1|0
    0|0
    • 1ay

erkek kadın yazısını nasıl ayırt ediyorsunuz anlamadım? ben bilmiyorumda

• 1ay

meslek icabı diyeyim
      ve bu kesinlikle seni üzmek isteyen veya sana eşşek şakası yapmak isteyen bir bayan işi

• gögüslerini dudaklarını bacaklarını v. s merak ettım nasıllarmıs acaba resim atsana adam bu kadar övmüş :)) görelim

0|0
    1|0
  • Kimbilir abazan bu kağıttan kaç kişinin çantasına atıyordur hergün.

0|0
    0|0
  • Uzun süre gitme babaannene.

0|0
    0|0
    • 1ay

El yazısından bulmak zor olabilir belki ama, nota dokunmadıysan çok fazlaca o kişinin parmak izini tespit ederler belki.

• Zevk almaya bak

0|0
    1|1
  • Yazı bildiğin düzgün kız yazısı. trollün kralı bu sazanlar 😀

0|0
    0|0
  • lan millet kafayi yemiş harbiden etraf manyak kayniyor ya

1|0
    0|0
  • ohaaaaaaaaa şerefsizin evladı

0|1
    0|0
  • Bu ne la:))))

0|0
    0|0
  • direk polise git

0|0
    0|0
  • korkma be olurmu öyle bişey

0|0
    0|0
  • Yapamaz yazdıysa ;)

0|0
    0|0
  • polise git bulunur

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 24

• Erkek yazısı değil yalnız bu. Kadın yazısı :D

0|0
    0|0
    • 1ay

erkek kadın yazısını nasıl ayırt ediyorsunuz? ben bilmiyorumda

• 1ay

Erkekler bu kadar yuvarlak hatlı harfler yapmıyor genelde. Daha keskin hatlı yazıyorlar.

• 1ay

zaten bunu yazan hayvan oldugu icin erkek kadın diye insan kategorisine de girmiyor

• eger araba çarpmış birisi gelip KizlarSoruyor adlı stede bunu sormayı tercih etmez direk hastaneye polise gider eger sende böyle bişey olsaydı ilk önce polise giderdin çantamda bunu buldum diye ayrıca sana bunu yapıcak kişi seni önceden bilgilendirmez ya bence sen çok enteresan birisin ve sen ruh hastasısın

0|0
    0|0
    • 1ay

sen 99 dogumlu olarak ne yasadında ne biliyorsun?

• 1ay

önce cevremdekilere sordum sakamı yapıyosunuz diye onlar olmadıgını daha yeni anladım herhalde polise gidecem

• oha ya bu insan dışı varlıkları öldürmek istiyorum, yalnız kalmamaya çalış..

0|0
    0|0
  • Berbat bu ne mk abazalara bak mk

0|0
    0|0
  • Troll'un hakkini verenlerden. Kendi yazip cekip atmis ks'ye taciz edildim diyor.

0|0
    0|0
  • silahlan minik bir çakı filan at çantaya veya şu göz yaşartıcı spreylerden filan gerekirse kullan

0|0
    0|0
  • Önce ailenle paylaş , sonra polisle.
    Bu çok ciddi bir durum bence.
    Dikkat et kendine , eğer gerçekse.

0|0
    0|0
  • Yok artik

0|0
    0|0
  • Polise git.

0|0
    0|0
  • Polise bildir

0|0
    0|0
  • Polise git.

0|0
    0|0
  • iste bu hesap bir bayan hesabı bile değil saçmalık

1|0
    0|0
  • Bir daha babaanne yok sana assddf

0|1
    0|0
  • kendinmi yazdin hohooggo

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle o kağıdı sen yazdın. Sonrada bizi trollemeye çalıştın.

1|1
    0|0
  • Ohaaaaaaaa ohaaaaa ya

0|0
    0|0
  • Bayan yazısı bu sapığın kadın

1|0
    0|0
  • yazın güzelmiş

0|0
    0|0
  • İnananayımmı kızz

0|0
    0|0
    • 1ay

inanın veya inanmayın diye paylasmadım, sizin basınıza gelseydi siz ne yapardınız polise gitmek dısında diye paylastım

• Trolluyodur

0|0
    0|0
  • Go to police

0|0
    0|0
  • Cool story broo.. :)

0|0
    0|0
  • Erkek yazisina da benzemiyor ya hadi inanalim.

0|0
    0|0
  • Şakaa 😂😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...