Uyanma zamanı gelmedi mi?

herkes menfaat peşine düşer olmuş samimiyet kalmamış aşkları bile yalan herkes birbirini kandırıyor, arkasından konuşuyor. düşene bir tekme de en yakını atıyor. evet millet nereye gidiyoruz? sonumuz ne olacak? üç günlük hayatımız bitip bir gün dünyada yok olunca nereye gidip kime ne hesap vereceğiz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlık yok oluyor malesef bu daha başlangıç kim bilir bizi daha neler bekliyor..

0|0
    0|0
    • 1ay

allah sonumuzu hayır etsin. insanlar ölümden bahsetmek bile istemiyor çünkü nefislerine ağır geliyor ve hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyorlar.

• 1ay

Evet bunun için bu kadar rahatlar zaten keşke bir şekilde ileriyi görebilme şansları olsaydı ozamn belki bu kadar düşmezdik...

• 1ay

bir hadis de şöyle geçiyor; "dünya için dünyada kalacağın kadar, ahiret için de orada kalacağın kadar çalış. cehennem içinde ona dayanabileceğin kadar günah işle"

En İyi Erkek Görüşü

• Selam paşam

Maalesef ki günümüzde üç kağıtçı aşklar moda.
    Adına aşk dememek bile lazım ama maalesef şimdikiler iyice pic etti sevdaları.
    Samanlıkçılar...

Neyse kardeş, konu derin. Şimdi konuşursam beni sansürlerler

0|1
    0|0
    • 1ay

aleyküm selam üstad.
      hem de konu sabahlara kadar konuşulacak kadar derin. Ne eş, Ne dost kaldı, ne de kardeş. inzivaya çekileceğim en sonunda. dünyadan elimi eteğimi çekip kendimi yalnızlığa, çöllere vuracağım

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonumu dusunerek yasiyorum dunya değil ahiret icin.

0|1
    0|0
    • 1ay

en iyisi de bu zaten ama insanlar gaflet uykusunda. diyor ya geylani hazretleri" ölüm seni uyandırmadan sen kendin uyan" diye

• 1ay

Herkes kendi hayatini yasar. Kendini kandirir insan baska kimseyi değil bu hayatta.

• 1ay

ama herkes pişman olacak. göz göre göre pişmanlığa gidiyoruz. allah sonumuzu hayır etsin

• kendine bak sonrasını boşver çünkü kimse kimseyi gerçekten dusunmuyor

0|1
    0|0
    • 1ay

menfaatsiz bir dostluk yok mudur? allah rızası için iki müslüman kardeş birbirini sevemez hale mi geldik? sen de doğrusun.

• 1ay

gerçekten öyle ben bu sene onu çok yaşadım herkes birbirinden bisiy için arkadaş ya insan yanındakinin gözüne baka baka arkasından iş yapar mı arkadaşları ayırır ki

• 1ay

imam gazalinin eyyühel veled isimli belgeselini izle youtube dan sana da faydası dokunur belki

Erkekler Ne Diyor 1

• kesinlikle öyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...