Arkadaşlar okuyun lütfen bu durumda sizin anne babanız aileniz olsa ne yaparlardı samimi cevaplar istiyorum?

Arkadaşlar ben bir hastalık geçirdim ölümlerden döndüm hayatım bitmişti dışarı sokağa bile çıkamıyordum hastalığım psikolojik temelliydi tedavim sürüyor hala daha iyileşmeye çalışıyorum bu süreçte yaşadıklarım inanılmaz dı ailem bana fedakarlıklar yaptı çok maddi sıkıntımız olmamıza rağmen istanbuls tedaviye gittim felan ayda 600, lira felan masraf oluyo anneme annem çalışıyor şu an tek gelir ailede anneme ait. Benim okulum uzadı öğretmen olucam ama hastalık gitdi araya zaten okulum uzayınca aile durumumuz maddi olarak 0 yetersiz olduğundan strese girdim çünkü benim okul uzatma lüksüm olamazdı çünkü zaten gelirsiz yaşıyoruz. Nerdeyse bide ben işsiz kalırsam nolurdun şimdi ise yavaş yavaş iyişlemeye çalışıuorm ama annem bana neler diyo git çalış derslerini ver derslerimi vereicem de zaten ben on dersleri verme uğruna hayatımı tehlikeye attım bir sınav gecesi hasta oldum psikoloijiç kitaplara bakamyı dahi kaldırmıyor anca bunları yaşayan bilir annemse bende para bekliuo iş beliuo evlilik bekliyo kendisine muhtaç olmamı istemiyo şu anda. Hep çalıştığını başa kakıyı bizim anne babamız böyle çalışmak nedir bilmediler yıllarca şimdi son 4 5 senedir çalışıyo annem onu da dünyada ilk yapanmış gibi davranarak biz yeri geldi aç kaldık iğrenç şeylerle karın doyurduk da anne baba gidin çalışın demedik ama annem bana milletin şimdiden 3 milyar maaşı var 24 yaşına geldin diyo haklı tabi ama ben istemez miyim tam manasıyla iyileşip herşeyin üstünden gelmeyi ama dedim ya yeni yeni iyileşiyorum. anlamanız zor ama psikolojik temelli hastalıklar zor böyle.. dayım bilen bana geçen ablamın üstüne bindiniz diyo yani ona muhtackz ya yani sizler anne babanızdan geçinseniz böyle ne yaparlar diyelim ki maddi olarak biz gibi kotusunuz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• annen haksiz bence hastaysan once senin sagligini dusunmeli baskasiyla kiyaslamakta cok yanlis herkes ister rahat yasamak ama hayat bu basa gelen cekiliyor annen sana destek vermesi lazim bence

1|0
    0|0
    • 1ay

Annemi kullanmış mı oluyorum şimdi ben

• 1ay

sen hastaysan gercekten vicdanin rahat olsun

• 1ay

her hastalikta ayni. degil sonucta

• Allah kolaylık versin ne desem bilemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0