Kendimden nefret ediyorum nasil duzelirim?

Biz cok fakiriz. Annem sirf ben okuyum diye calisiyor beni ozele yolluyor. Ben ders calisiyorm ama her sabah makyajjm yuzunden okula gec kaliyorum. Bugun annemi aramislar kiziniz hergun gec kaliyor para odyosunuz ama paraniz bosa gidiyor boyle giderse okuldan cikisini yapicaz demis. Giyimim olsun makyaj hersabah gec kaliyorum. bir makyajim 30 dk suruyor hazirlanmam 50 dk. Napabilirim intijat etmek istiyorum

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Selam hayırsız evlat.
    Neden sabahları o kadar makyaj yapıyorsun? Gittiğin yerin podyum değil okul olduğunu neden unutuyorsun.

Neden aileni üzüyorsun neden? Onlar sen kendini göster diye mi okula yolluyor
    Sakın bir daha böyle duymayım, şimdi gidiyorsun annenin elini öpüyorsun gelince sarılıyorsun.

Bir daha duymayım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 30 dakika daha erken kalk. okulu bitirene kadar makyaja o kadar önem verme başarıyla bitir ünide rahatça yaparsın herşeyini...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Yarim saat erken kalkabilirsin ama sen yinede boyle devam et cikisini al. Bosa okuma

0|0
    0|0
  • okula gitmek istemiyorum arkadaşlarımı sevmiyorum filan desen neyse dicemde makyaj yapmak için okuldan atılman garip olur

0|0
    0|0
  • Doğal, sade ol ve kendini böyle mutlu hisset. Çevrendeki insanların senin için ne düşündüğü pek umrunda olmasın.

0|0
    0|0
  • Zalımın kızı neden anneni uzuyorsun makyaj yapmayıver bak senin icin uğraşıyor senin iyiliğin için biraz daha erken kalk bari geç kalkmamış olursun

0|0
    0|0
  • Yarım saat erken kalk makyaj mı ne zıkkım yapıyorsan yap geç kalma okuluna. Ben mi çok zekiyim yeni nesil mi biraz saf anlamıyorum bazen :D

1|0
    0|0
  • Bu zorluklarda makyajını düşünüyorsan intahar et lütfen.

0|0
    0|0
  • senin ben ammn koyam kadın calışıp didinsin sen yavrak pesinde koş yazıklar olsun sana

0|0
    0|0
  • az insan ol da zengin koca bulmak için değil de okumak için git

0|0
    0|0
  • Güzel trol ama okumaya gidiyorsun sen oraya makyajla gitmene gerek yok

0|0
    0|0
  • makyajı okulda yap o zaman

0|0
    0|0
  • İntihar ediceğime makyaj yapmasan daha mantıklı değilmi?

1|0
    0|0
  • mal mısın da ne diye o kadar makyaj yapıyosun kendini kime sevdiriyon?

0|0
    0|0
  • Yapma erken kalk en azından annene acı kadın senin için calisiyor

0|0
    0|0
  • intijat ne kız

0|0
    0|0
  • Alarm kur yarım saat önce uyan böylece sorunun çözülür

0|0
    0|0
  • bir ölmediniz ya

0|0
    0|0
  • derleşelim..

0|0
    0|0
  • erken kalk ailene layık kız ol mal mal olma

0|0
    0|0
  • bende nefret ediyom ama inanki yapacak birşey yok

0|0
    0|0
  • bu ne süslülük ya okumayamı gidiyorsun televizyon programınamı

0|0
    0|0
  • 30 dakika ne boyuyorsun 3+1 ev mi a mk? Senin gibi evladı olacağına bok doğuraydı kışın yakar ısınırdı bari

0|0
    0|0
  • Ulan ne m*l insanlar var ya bu dunyada böylelerini gördükçe şükrediyorum binlerce defa...

0|0
    0|0
  • Annen sırf oku diye çalışıyor. Hiç olmazsa onun için oku

0|0
    0|0
  • İntihar et bence de senden bir yol olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• makyaj yapmazsan okuldan atmazlar. Sonra büyüyüncede 25 gösterceğine 35 gösterirsin.

1|0
    0|0
  • daha erken uyan benim de hazırlanmam 1 saat sürüyor ama 7 de uyanıyorum bazen 6 bucukta

0|0
    0|0
  • şükret kardesim sükret. yok diye diye yokolacaksiniz

0|0
    0|0
  • Vicdansız

1|0
    0|0
  • Birde cok fakiriz diyosun. Kizim
    Oku adam
    Ol ne makyaji?
    Hayat adamin agzina...💩

0|0
    0|0
  • aptal misin güzelliğin sana ne kazandıracak ki

0|0
    0|0
  • Ovvv anneye yazık bir yerde

0|0
    0|0
  • Neden bukadar güzelliğe vakit hariciyosu n ki eğer kendine inanıp bu süreyi azaltabilir sin cevabın senin sorunda var zaten tek yapman gereken harekete gecmen

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...