Hayvanlara karşı merhamet gösteriyor musunuz?

Hayvanlara karşı merhamet gösteriyor musunuz?

Dükkanda biraz ayaklarımı uzatıp keyfime bakim dedim, sahiplendiğim sokak kedim ile önce fotoğraf çekilmek istedik. (İsim hala aranıyor)
Hayvanlara karşı merhamet gösteriyor musunuz?Sonra uyumak için şöyle bir rahatını aramaya başladı.
Sonra da uyudu, ben bunun keyfini şimdi nasıl bozacam? :(

Güncellemeler:
1ay Fesatlığın lüzumu yok, pantalon çok dar ve oturunca öyle toplanıyor.

0|1
20|16

En İyi Kız Görüşü

• Bazen sadece kedi olmak istersin...

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• canım ya, ben de olsam ben de kıyamam, artık o uyanana kadar o sandalyeye mahkumsun :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İnsanlara karşı aşırı merhametsiz bir insanımdır ama hayvanlara karşı ayrı bir bağım var özellikle kediler o yüzden tahammülsüzüm hayvanlara kötü davrananlara karşı ve gördüğüm zaman orda öleceğimi bilsem tepkisiz kalmam.

1|1
    0|0
  • Hangi hayvandan kastettiğine bağlı. İnsan görünümü hayvanlar da var. Gerçi ben ikisine de merhamet gösteriyorum.

0|1
    0|0
  • ya bu tatlı varlıklara merhamet edılmezmı. cogu ınsandan daha sadık oluyorlar. ısmını ben koyabılırmıyım :)

0|1
    0|0
  • Hayvanlari sevmekten güzel baska bisi bilmiyorum. Onlar kadar masum onlar kadar sevgiyle yaklasan bisey yoktur

0|2
    0|0
  • Evet kesinlikle.

0|1
    0|0
  • Evett

0|1
    0|0
  • Oyy kiyamam ya. Bozma uyusun öyle. Kediler dünyanın en güzel varlıkları 🐈🐾

0|1
    0|0
  • Ahahsh :D Geçen bir arkadaşım balığımın adını ne koysam diye sormuştu veronna koy demiştim adını Vero ya da Veronna koy bence :D
    Ama Panda alan varsa adını kesin Veron koysun😂.

0|1
    1|0
  • Cok tatli ya :D kalkma bence bosver

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla

0|1
    0|0
  • Severim hayvanları merhamet ederim de

0|1
    0|0
  • bir tek onlara

0|1
    0|0
  • Zoro koy adını, hem maskesi var bak

0|1
    0|0
  • Fazlasiyla

0|1
    0|0
  • seviorum

0|1
    0|0
  • Ya sen ne kadar iyi birisin 😻😸

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Banada merhamet göster kedi gibiyimdir

0|1
    1|0
  • Kedi çok yanlış yerlerde geziyor.

1|1
    3|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şu anda köydeyim 6 tane kedi kapıda 1 anne ve 3 yavrusunu da oturma odamda bakıyorum. Ayrıca kapıya 2 tane de kirpi geliyor onları da yediriyorum. Allah onları biz insanlar için yarattığına göre merhamet etmezsek Allah'ta bize merhamet etmez

1|2
    0|0
  • hayvan sevmeyen insan sevemez

2|2
    0|0
  • Aynen katılıyorum size hayvanlara karşı bende çok merhametliyimdir, bende evimde kedi bakıyorum, dediginiz gibi bazen geceleri yatağıma çıkıyor birde üstüme yatması yok mu , inan onun rahatını bozmamak için bacaklarimin uyuştuğunu bilirim😃

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla knk

0|1
    0|0
  • insanlardan daha fazla.. çünkü çok masum ve ilgiye muhtaçlar.. seni de tebrik ederim.. ben de kedi besliyorum sokulmaları mırlamaları beni benden alıyor :D

0|1
    0|0
  • Her zaman gösteririm

0|1
    0|0
  • Evet, gösteririm

0|1
    0|0
  • İnsanlardan daha cok gosteriyorum.

0|1
    0|0
  • Hayvanları insanlardan daha çok severim 😏

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • La yavrum kediyede mi kalkıyor o nasıl foto

1|0
    2|2
  • İnsana gösterdiğim kadar göstermeye çalışıyorum onlarında canı var.!

0|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • evwt

0|1
    0|0
  • Hayvanlara merhamet göstermeyen insan eksik insandır, asla da tam olamaz zaten. Bir insanın kalbinde hayvan sevgisi, merhameti yoksa o insandan uzak durun. O insan başka şeye de sevgi ve merhamet gösteremez demektir.

3|1
    0|0
Yükleniyor...