İzmirden Antalya ya taşındım buranın kızları bir tuhaf?

Üniversite için Antalya ya yerleştim İzmirliyim. İşte Antalya ortamlara girdim falan yavaş yavaş Antalya çevresi yaptım bugün bir kız ilgimi çekti facebookta paylaşımları müzik zevkleri falan olsun nasılsın diye mesaj attım - Hayırdır derdin ne kardeş diye mesaj geldi pardon hocam ilişkisi olduğunu bilmiyordum arkadaşın dedim sevgilisi değilim benim zaten kaybol yazdı. Antalya da yaşayan bir arkadaşım daha önce beni uyarmıştı. Antalya kızlarından uzak dur hepsinin sorunları var diye Merhaba yazıyorsun polise bile giden var falan demişti inanmamıştım dedikleri kadar varmış nedir bu arkadaşların sorunu?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Antalya Ve İzmirin yerlilerini hunharca yunanistana sürün sonra zırlayın :D kendi kızlarınızı mı beğenmiyorsunuz?

0|0
    0|1
    • 1ay

Ben Türk kızlarını beğenmiyorum diye bir şey demedim ki sana sadece bu kızlar neden böyle tepki veriyor dedim İzmirin kızları böyle değildir arkadaş canlısıdır adres sorarsın yardımcı olurlar burada adres sorarsın bön bön yüzüne bakar bir şey demeden giderler hayır keko doğulu saygısız bir tip olsam neyse gayet eli yüzü düzgün bir adamım bombacı falan değilim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi işte delikanlı kızlar.

0|0
    0|1
    • 1ay

Böyle delikanlı olunmaz moruk bu görgüsüzlüktür

• 1ay

Ne görgüsüzlüğü alışmısınız basit kızlara. Delikanlı olacak kız dediğin
      zor gelecek.

• 1ay

Kardeşim bunun basitliği yok İzmir kızları basit değildir bu sadece görsüzlüktür konuşmak istemiyorsan bunu belli edersin görüldü atarsın arkadaşlık isteğini kabul etmezsin böyle bir tepki sadece İQ su düşük aile terbiyesi almamış insanların vereceği tepkilerdir

• Ahaha bende antalyadayım öyle ya izmirden sonra Antalya sana ağır gelir

0|0
    0|0
  • Aynen ya mal buranın kızları popoları çok havada yabancıya devam kardeşim yerli tutulmaz burda

0|0
    0|0
Yükleniyor...