Nasıl sakinlesebilirim?

Cok sinirliyim son zamnlarda. Anne babama da çok sinirleniyorum. Herseyede. Bugun kuzenin cocuklarinida dovdum. Anasi geldi kavga ettik. Bu sefer sac basa girdik. Suratimi çizdi. Ben onu o beni baya kavga ettik.

Güncellemeler:
1ay Güncellll

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya şu mevsim geçileri döneminden dolayı böyle olman normal 1 hafta önce benimde psikopat zamanım vardı bol bol müzik dinlee evden dışarıya çıkıp gezmeye bak

1|0
    0|0
    • 1ay

Gezemiyorum birsuru ders var😩

Erkekler Ne Diyor 11

• Abdest al geçer.

0|0
    0|0
  • derin nefes al komedi film izle

0|0
    0|0
  • sakin ol ya.. otur müzik dinle ağla ne bilm çık gez spor yap at sinirini olmadı git parkta çimenlerin üzerinde çıplak ayakla gez

0|0
    0|0
    • 1ay

Offff ya

• 1ay

Baska care mi var😒

• 1ay

bir doktora gitmen

• Sakin ol

0|0
    0|0
  • Bizide döversin sen şimdi..

0|0
    0|0
    • 1ay

Dovecem artik yeter. Benim gibi nazik iyi kalpli kizi bile delirttiler. Suratim çizildi ya nasil okula gidecem😠😠😡😡

• 1ay

tek korsan maskelerden al tak, tarz olursun..

• m. a. s. t. yap

0|0
    1|0
    • 1ay

Sus lan ne masti

• 1ay

Kufretme agzi bozuk it. Sctrma belana

• 1ay

Arkadaş mastovroni tatlısını duymamış sanırım italyan mutfağının en gğzel tatlısını sinirli ya aklına gelmemiştir belki bro 😉

• Anasonlu şekerlerden bulmuştum avmlerde illaki vardir bence yemelisin

0|0
    0|0
  • kanın kaynıyor senin

0|0
    0|0
  • kendini doldurmamaya dikkat et papatya çayı iç iyi gelecektir

0|0
    0|0
    • 1ay

Cidden mi

• 1ay

kesinlikle ama içmeyide abartma fazlası baya bir zarar ve vücudun adaptasyon sağlar ve hiçbir işe yaramaz

• 1ay

Bimden aliyim o zaman

• uzak durulması gereken kız modelisin :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Olum benden zarar gelmez. Delirttiler bni. Kendimi kaybediyom son zamanlarda

• 1ay

O nasıl babaymış oyle niye vermiyor sen evladı değilmisin 🤔🤔🤔

• 1ay

Vermiyo baskasina olunca veriyo bna gelince param yok

• Psikopat kız en sevdiğim ya. : )

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen sakinleşme fıstık. : )

• 1ay

Hahaha o kadar degil😂😂😈

• 1ay

: )

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok artık kuzenin çocuklarını dövmen hiç olmamış. Ben taşınmak istiyorum üniversitenin apartmanlarının birine falan annemle bu ara her gün kavga ediyom sanki. Zaten günde ya 2 saat ya 4 saat ders var, her zaman evdede değilim. Evde olduğum zaman çoğu zaman kavga ediyoruz :( dün kavga ettik yine dedim heralde apartmanda kalçam diye..

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben ciksamda tandgim yok. Paramda yok.

• 1ay

Hımm ya tanıdık derken benimde yok pek fazla orda yani tek yaşamayı düşünebilirdin paran olsaydı işte..

• Timarhaneye yat

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne timarhanesi kzm. Bunlar adami timarhanelik eder. Bebeleri basimi agritiyo zaten. Diger velet bna bagirdi ne bagriyon sen dedjm sıkıstrdim kardesi arkadan sacimi cekti. Sacim zaten doküluyo baya koptu. Elimde sopa vardi. Arkami donuk arkamdakine vurdum. Aglayarak anasini cagirdj

• 1ay

😂😂😂😂

• Nefess

0|0
    0|0
  • Neyden memnuniyetsizsin?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunlar adami timarhanelik eder. Bebeleri basimi agritiyo zaten. Diger velet bna bagirdi ne bagriyon sen dedjm sıkıstrdim kardesi arkadan sacimi cekti. Sacim zaten doküluyo baya koptu. Elimde sopa vardi. Arkami donuk arkamdakine vurdum. Aglayarak anasini cagirdj

• 1ay

Yaşını ve yaşadığın şehiri bilmiyorum ama şaka değil depresyondasın sen..
      Oradan çıkman lazım daha derine inersin.
      Arkadaşların yok mu kız arkadaşın falan?
      Sevgiliyi falan boşver ya, sonra bu haline çok gülersin bir kaç sene sonra. Senin en önemli konun şuanki ruh halinden çıkmak olmalı. Ve okulunda başarılı olman lazım. Ne olacak sence bu durumun sonu? Kendini bir 5 sene sonra nerede görüyorsun?

• 1ay

Bilmiyorum. Arkadaslarim var ama mesafe var hep. Cikamiyorum bn hep hep boyleyim ya bosver

• Git bir elini yüzünü yıka

0|0
    0|0
  • Zikir cek 10'a kadar say

0|0
    0|0
  • Oha troll mü

0|0
    0|0
Yükleniyor...