Ülkemizde yaklaşık 50.000 devlet memuru ohalde kanun hükmünde kararname ile sorgusuz sualsiz görevlerine son verildi. Emniyette sağlıkta eğitimde onbinlerce kadro acıldı. belki 10 yil once dersanesine gitmis belki okuluna gitmis bu insanlar o zamanda yasal olan ve devlet tarafindan desteklenen buyutulen bu okullarda okudu diye sizce bu yapilir mi? terörist ilan edilebilir mi? Yıllarca devletine hizmet etmiş 10-15-20 yillik memurlar bir cırpıda issiz birakilmakla beraber hapse atilabilir mi?

sizce bu yapilanlar doğru mu?
At izi it izine karisti mi?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar fetöcü olmasa dahi görevlerinden alınıyo bizzat en yakınım alındı görevinden fetöyle tek bir bağıntısı olmadığı kanıtlandı üstelik. At izi it izine çok güzel karıştı

0|2
    0|0
    • 1ay

malesef benim yakinlarimdan da var ve dedigin gibi alakasi yok

• 1ay

Bazı haysiyetsizler şe. efsizler kendi istekleri doğrultusunda şikayet ediyo sonra görevden alınıyo insanlar. Çok yazık

En İyi Erkek Görüşü

• akp s. çtı ülkenin içine. Ben 3 defa sırf oy vericem diye toplam 2250km yol yaptım oyumu detaylıca düşünerek attım. Benim aldığım asgari ücret (2 üniversite bitirdim ingilizcem var) 1300 tl almak istediğin bilgisayar 17500 tl. Amerika da bu bilgisayarın aynısı 1189$ yani 1200 tl diye düşünün hadi tl ye cevirelim 3567 tl yapıyor ve hala 3 katından dahada pahalı. Parfüm almak istedim bvlgari Amerika da 35$ burada 300 tl. Weider protein tozu almak istedim Danimarka da 30 tl (Danimarka kronundan çevirdim) burada tam 10 katı 300 tl. 2. El ford burada 34.000 tl Avusturya da 2300 tl (yine tl ye çevirdim hesaplaması zor olmasın diye) hadi bunlar lüks lan et neden bu kadar pahalı? Gelişim çağındaki çocuklar proteinj ve kreatini toz şeklindemi alsınlar. 3. Dünya ülkesi değiliz o zaman neden açlıktan ölen çocuklar var. Başka ülkede 4 kişilik aile çöpten yediği yemekten zehirlenip öldü diye ülkede yas ilan edildi. Bizde askerlerimiz şehir oluyor kimsenin umrunda değil.

1|2
    0|0
    • 1ay

Bunlar çok normal göz boyamaya çalışıyorlar. Zamanında fetönün yurdunda kaldı diye 35 yaşındaki adamı işinden ettiler. Lan üniversiteyi bitireli kaç sene olmuş.

• 1ay

sonuna kadar katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Okul ile dershane ile alakası olsaydı beni de alırlardı içeri.. Zamanında bu hainler bana subay olmak istiyormusun diye her gün sorarlardı, ben istemezdim. Sağlık sorunum olduğu için askerde rütbeli olarak kalamadım ama bunlar yapardı emin ol.. Bilemezdim bunların böyle olduğunu.. Sonra birşeyler oldu yediremediler kendilerine beni dershaneden attılar, kovdular 😏
    Böyle adi şeref'siz bunlar.. Benim dershaneye gittiğim dönemde dershaneye verilen para ile şişli/istanbul dan daire alınıyordu..

Yani olaylar çok karışık bilmediğimiz o kadar çok hainlikleri olmuş ki, artık hangisi it hangisi at belli değil..

0|0
    0|1
    • 1ay

tanidigim insanlar var senin gibi yillar once dersanesine giden ve su anda aciga alinan kisiler. milliyetci ve devletine bagli.

• 1ay

intihar edenler bile var. insanlarin gururuyla namusuyla oynuyorlar

• 1ay

Kimse kasıtlı birşey yapmıyor. İhbar var ise araştırmak zorundalar

• karışmak ne gelime at ayağı it ayağına döndü :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...