Akut'a destek vermek isteyen var mı?

Sivil toplum kurulusu olan akut binasi 49 yillik sozlesmeye ragmen 15 gun icinde bosaltilmasi isteniyor 1999 depremini yasayanlar bilir cok can kurtarildi lutfen bu sacmaliga sesimizi cikaralim bir vatandas olarak onlara destek verelim onlarin sesini duyalim destek icinEksi sozluk:faturalı turkcell , vodafone veya türk telekom hatlardan 2930'a göndereceğiniz akut yazan bir sms mesajı ile akut'a 10 tl bağışta bulunabilir.. http://i. hizliresim. com/40v52q. jpg

Güncellemeler:
1ay Halimize gercekten uzuluyorum

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• böyle halkı bilinçlendiren haberler yapıldıkça ülkede sadece boş insanların yaşamadığını görüyorum. ben site adına sana teşekkür ederim ve üzerime düşeni de hemen yapıyorum şüphen olmasın

2|1
    0|0
    • 1ay

Cok tesekkur ediyorum ama kimse umursamiyor ne yazik ki toplumun hali bu yarin obur gun bir felaket olunca akut akut diye bagirmaya baslarlar o insanlar bizim sesimizi duyuyor ama biz onlari duymuyoruz ne yazik ki tekrar tesekkurler destegin icin..

• 1ay

biz elimizden geleni yapalım gerisi bizi ilgilendirmez

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olan herşey teker teker gidiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes bu durumu akut un resmi sitesinden araştırmadan mesaj atmasın. Bu tip konularda dolandiricilik çok yapılıyor

2|0
    0|0
    • 1ay

Eksi sozlukte baslik acildi haber sitelerinde de var

• 1ay

Tesekkurler destek icin

• 1ay

Rica ederim

• ben on lira ile 1 hafta doyuyurum be kardeş, eğitim sistemi alıyor bütün parayı

2|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    1|0
  • 10 lira kimse vermez

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman yarin obur gun deprem olursa o yiginlarin altindan kimse de bizi kurtaramaz

• 1ay

bizim insanimiza para ile bisi yaptıramazsin

• Herkes birilerinin cebinden para calmak icin binbir maymunluklar yapip bisiyler koparmaya calisiyor

0|0
    1|0
    • 1ay

Para calmak mi? Kimse senin 10 liran icin maymunluk yapmiyor o aptal beynini bunlar icin yor biraz haber sitesi ve eksi sozluge bakabilirsin onlara destek vermek tum vatandaslarin borcudur 99 depreminde cok can kurtarildi

• 1ay

Aptal zavalli insan

• 1ay

Bas git sahtekar!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...