Bu nasıl bir aile?

Bu haberi okudum gerçekten şoke oldum !!
Bu nasıl bir aile ?

Deniz Aktaş davasında indirimsiz müebbet hapis cezası
Antalya’da birlikte yaşadığı 21 yaşındaki Deniz Aktaş’ı tabancayla öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan 41 yaşındaki Lokman Barış Çelik, ömür boyu hapse mahkum edildi Bu haberi okudum gerçekten şoke oldum !!
Bu kızın ailesi kızlarının kiminle görüştüğünü kiminle birlikte yaşadığına hiç mi dikkat etmez.
Etmezse ya da önemsemezse sonuç böyle olur.
Birde utanmadan katil değilim diye açıklama yapmış 21 yaşındaki hayatının baharındaki bir kızın kendisinden tam 20 yaş büyük üstelik evli 2 çocuk babası olan bir adamla yaşamasına göz yumanlar bu olayın böyle sonuçlanmasında büyük suçlular.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• ya ailesinin ne suçu var be! herşeyide aileye atın zaten o yaştaki benden kaç yaş büyük o kızın hiçmi aklı yoktu evli biriyle konuşurken üstelik hiçmi düşünmedi enden 20 yaş büyük diye! rezil bir kızmış! beni hiç ilgilendirmez! herkes kendi seçimlerinin sonucunu yaşıyo o kız evli adamla konuşup ahlaksızlık ederken üstelik kaç yaş büyükken bunda ailesine bok atamazsınız!

0|1
    0|0
    • 1ay

Bu kız daha 21 yaşında hayatının baharı bazı şeyleri net göremeyebilir adamda birşekilde gözünü boyamış kızın aynı evde yaşamaya kadar gelmişler kızın ailesinin burda duruma müdahale etmesi gerekirdi

• 1ay

Demekki her kişi aynı olgunlukta düşünemiyor gözlerini pembe sözlerle boyanmıştır mantığını kullanamamış bu hale gelmiştir burda ailesinin olaya müdahale etmesi gerekirdi diyorum

• 1ay

sende bende düşüncemizden vazgeçmeyiz sana göre ailesi bana göre kız suçlu tamam sende haklısın bb

En İyi Erkek Görüşü

• Otada konar b-kada hesabı olmuş. Zaten anlam veremiyorum şu birlikteliğe. Kız mükemmel, erkek hırbo. Onun verdiğinin 1000katı bizde var , içten bir ilgide sunabiliriz , ama kız gider onu seçer. Kendinizi harcamayın kızlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Anlaşılacak bir yanı yok ama kınamamak gerek.

0|0
    0|0
  • kurtulmus iste cok duzgun biri olsa oyle bir hayati olmazdi ki zaten mutsuzmus ki evli birinden medet ummuş

0|0
    0|0
  • Benim annemler s. car yani böyle bir şey yapsam 😄 evlatlıktan reddederler

0|0
    0|0
  • Özgur onlar. Modernler normal onlara gore

0|0
    0|1
    • 1ay

Sen kızının kimlerle gezip tozduğuna bakmazsa kızının başına herşey gelir sonra mahkemede adalet ararsın anca

• 1ay

seni gülhaneparkına alalım

• Suçlu olan adam yani saçma yerlere çekiyosun konuyu

0|1
    0|0
  • kınama bence. Allah ailesine sabir versin

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabiki ama zamanında akıllarını kullanıp kızlarına sahip çıksalardı kızları belki şimdi hayatta olucaktı

• 1ay

gercegi ve yasadiklarini bilmiyoruz ki. Eger tahmin ettigin gibi sahip cikmadiklari icin boyle olduysa gercekten suclular

• 1ay

Umarım öyle değildir annesinin konuşmasını dinledim adalet yerini buldu diye teselli oluyor keşke kızını koruyabilseydi

Erkekler Ne Diyor 1

• bu sitede ki kızlara sorsan yarısından çoğu olguncu onlar cevap versin :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Olguncu olmak başka birşey olgun düşünen erkek böyle birşey yapmaz yaşı kaç olursa olsun olgunluk yaşta değil başta demişler

• 1ay

O zaman gidip parası car diye ali Ağaoğlu gibi sapıklarla gezsinler en iyisi yaş olgunluk olarak geliyorsa gözlerine

• 1ay

ellerinden gelse yaparlar zaten burda cok gördüm. ali ağaoglu cok tatlı diyeni

Yükleniyor...