Ablanız nişanınıza gelmezse tepkiniz ne olurdu?

Bir ay içerisinde nişanlanacaksınız ablanızı da çağırdınız fakat o size para bulursak geliriz dedi bulamazsak gelemeyiz dedi. Kendisi Ankara da ben mersindeyim. Ne yapardınız?

0|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• Yok artık, o kadar mı kötü maddi durumu? Yani bilet parası mı bulamıyor, nişanda takacak takı parası mı, anlamadım... Abartmış bence, gelmemek için bir bahane olabilir bu... He tek başına yaşıyorsa, çalışmıyorsa nasıl geçiniyor bilemem. Ama bence yol parası kadar da bir parası olabilir, kardeşi sonuçta, gidilmeli...

0|0
    0|0
    • 1ay

Ta İstanbul eşinin kuzeninin düğününe gitti daha bir hafta once

• 1ay

O zaman seninle bir sorunu vardır yani... Bilmiyorum, aranız niye bozuk? Ya da bozuk mu? Bir şey yaşadınız mı, kavga falan? Kıskanıyor mu acaba... Kendi evlenemediyse, kardeşi nişan yapıyor ve evlenecek neticede ondan önce...

• 1ay

Hayır yok hiçbir sıkıntı hatta ailm vermiyoda istemedi ablm ikna etti diyebilirim kendisi evli Ankara da yaşıyor borc para istemi yolluyorum , nişanına düğününde hep bn yanında oldum beni yanlız bırakma feln derdi hep şimdi bn gelmesini istyrm yok diyo bnde işte etmdm insan nasl kardeşinin düğününe gelmz bn kardeşten oteydim onun için sırdaş kardeş arkadastik. Esinin kuzenin dugun7ne bile gitti sırf istanbulu gormk için 1 ay önceden elbisesini hazırladı kayninin nişanına gitti ve benm enenen mutlu gunume gelmiyor

En İyi Kız Görüşü

• Ablana söyle yol paranı ben karşılarım de. Kabul etmezse bu benim en mutlu günüm senden başka kimsem yok vs de. Sonra gene bir mazeret bulursa anla ki başka ciddi bir mesele var. Eşiyle de olabilir belki gondermiyordur, bilemiyorum artik. Bir sorun varsa anlatmasini söyle. Ablanin mutlaka gelmesi lazim yani. Gelemiyorsa baska bir sorun vardir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• bir şekilde yardım edip getir. Onlar gelmek ister tabi ama zor durumda bırakıyorsun. Gelememesi nasıl koyar kim bilir. Sonra sen gelmedi diye trip atmaya hiç hakkın olmamalı bu durumda. Hayat şartları zor, maksat birlikte olmaksa, bu şeyi beraber çözün. Yardım et ;)

0|0
    0|0
  • Parası olsa gelir zaten.

0|0
    0|0
  • Sağ iken gelmeyen öldüğümdede gelmesin mezarıma..

0|0
    0|0
  • canı sağolsun

0|0
    0|0
  • Ciddi bir sağlık sorunu olmadıkça her ne şartta olursa olsun yanımda, düğünümde olması gereken kadrolu kişidir. Mazaret kabul edilemez.

0|0
    0|0
  • Bizde sedece gelmek istermisin diye sorulur gerisi tartışılmaz yakın akrabalarda paran yıksa ben alırıö bileti diyecektin geç kalmışsın

0|1
    0|0
  • parası yoksa ne diye gelip zor durumda kalsınlar

0|0
    0|0
  • skerler öyle ablayı

0|0
    2|1
  • Kardeş sonucta dunyanin öbür ucunda olsa gelmesi gerek. Ablam diye dinlemem silerdim ben.

0|0
    0|0
  • yol parası bulamıcak kadar durumu kötüyse parasını zaten ben veririm her türlü getiririm

0|0
    0|0
  • maddi durumu iyi değilse kızma bence belki durumu yok ha sen jest yapabilirisn burdan da ordanda karşılyabilirisn

0|0
    0|0
  • Ekonomi bu büyük nişan değilse takma kafana yani gelemeye bilir ama illa isterse gelmeyi sadece kendisi gelir gider

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

O zaman seni iplemiyor yani pek

• borç bulup gelsin

0|0
    0|0
  • Abim yok ama olupta gelmeseydi gücenirdim

0|0
    0|0
  • Belki gerçekten maddi sıkıntılar çekiyordur...

0|0
    0|0
  • Asıl düğüne gelmez se silerim harbi silerim

0|0
    0|0
    • 1ay

Daha düğüne çok var 5_6ay ben nişanına gelmesini isterdim çünkü ben hep yanında oldum herzamn

• Ekonomik durumları elverişli değilse makul karşılarım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır ya kotu değil surekli gezmeye giderler kızkardeşinin nişanına gelemicek kadar koru olamaz ustelik bir hafta önce eşinin kuzeninin düğününe gitti ta istanbula

• 1ay

Haa. O zaman durum değişti. Ablamla ilişkimi keserim herhalde.

• Babamin parasi vardi ama yinede gelmedi.

0|0
    0|0
  • ben ablamin düğününe gidememistim

0|0
    0|0
  • Para yollardım...

0|0
    0|0
  • Gelemiyorsa ayıp eder.

0|0
    0|0
  • keske ablana destek olsaydin

0|0
    0|0
  • Kötü kuzenim gelmese bozulurum değil kardeşim gelmicek

0|0
    0|0
  • Yani paraları yoksa nasıl gelsinler otostoplamı

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok, ben bile bazen nişanıma gitmemeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Olay..

0|0
    0|0
  • bilmemm

0|0
    0|0
  • Para gonderirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Silerdim kesinlikle. insanın kardeşi 1 sefer evlenir ve hiçbir durumun bunun önüne geçebileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ablan açıklamasını yapmış ç, maddiyata göre hareket edecekmiş.
    Ben yanımda olmasını çok istiyorsam bu lafından sonra yol parasını ben karşılardım.

0|0
    0|0
  • para sıkıntısı çekiyor olabilir, ya da senden para göndermeni bekliyor olabilir. ailesiyle ilgili sorunda olabilir yani her şey olabilir :D

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

eşiyle ilgili sorun olabilir ama bak olumsuz düşünme derim. yani benim ablamda var benim düğünüm olsa an be an yanımda olur mesela gerekirse ülkeler farklı bile olsa gelir aramız iyi gayet ama sizin durum nasıl bilmiyorum

• Demek ki durumlari iyi değil. Hoş görmek gerekiyor

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

Ne fark eder ben onun kardesiyim bu benm en mutlu gunum ustelik ondan başka kimsem yokki arkadaşım bile yok

• 1ay

O zaman bunu ona soyle. Sonucta ablan o senin. Para sıkıntısı cekiyorsa da sen yardimci ol

• Parası yok kendini mu satsin biraz anlayışlı olurdum ben

0|0
    0|0
  • Yapıcak bişey yok sonuçta o da keyfinden gelmemezlik yapmıyor kim gitmek istemezki böyle diyerek onuda üzme

0|0
    0|0
  • paran varsa sen gonder yoksa nasıl gelsın azcık anlayisli olun

0|0
    0|0
  • ablanla düzgün bir şekilde buraya dediklerini onada söyle sana anlayış gösterecektir seni ikna edebildiyse samimiyetine güvenirsen ablanın o zaman maddiyatı sen karşıla

0|0
    0|0
  • Ooohhhaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Ablam yok

0|0
    0|0
  • Umrumda olmazdi

0|0
    0|0
  • para bulurska nedir ya oakdarmı fakirsin kırıcı bişiy :(

0|0
    0|0
  • Parası yoksa nasıl gelsin olması iyi olurdu fakat yoksa anlayışlı olmak gerekir.

0|0
    0|0
  • Belki eşi izin vermiyordur sana söyleyememiştir yoksa emin ol gelirdi. enişteler şeytan gibidir kendi ailelerine gelince HAHA bize gelince hava :/

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir enişte olarak çok alındım 😆😆😆

• 1ay

@betamanyak seni bilmem de benim bir tane eniştem var karı gibi dedikodu yapar arkamızdan konusur yanımızda ise bizden iyisi yoktur iyi olanlar vardır tabi

• 1ay

İşin şakası bir yana bu karakterle alakalı eniştelilikle değil bende 2 baldız 1 kayınco var yaptıklarımda babasından aşağı kalmadım diyebilirm

• art niyet arayıp başkalarına sormam

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

Kendi çalışıyor mu?

• Nasıl bişey o ya

0|0
    0|0
  • Durumları gerçekten elverişli değilse anlayışla karsilarim

0|0