Ciddi ciddi günah olduğu halde oturup müzik dinleyen var mı?

Bak kardeş müslüman mısın? Evet ise cevabın müzik falan dinleyip batılı siyonistlerin icadını bu müslüman ülke toprağında raks edemezsin kardeşim neden mi bak ümmetinin peygamberine , bak onun sahabelerine torunlarına ninelerine, bak onun ehlibeytine birinin bir beats kulaklığı takıp müzik dinlediğini gördün mü duydun mu duyamazsınız.

Benim tek amacım ne biliyor musun kardeşim kati suretle yaradan tarafından fasık-ı gafil emredilen mekruh işlere sapıp amel-i salihi'nizi kirletmenizi engelleyerek elimden geldiğince sizi nehy-i ani'l-münker eyleyebilirsem o zaman yastığa başımı rahat bir şekilde koyup uyuyabilirim.

Bak kardeş yakın bir tarihden örnek vereyim refah döneminde askeri cuntanın darbe yapıp dedelerimizi, ninelerimizi camiilerden apar topar askeri yeşil donlarının üzerine pijama çekmelerine dahi müsade etmeksizin derdest edip batılı müziklerini oynattığını çok çabuk unuttunuz? Yine aynı dönem er gazinolarına moral vermek makdasıyla teşrif eden Emel Sayın hanfendinin zikrettiği çile bülbülüm adlı eserinde çile bülbülüm kısmından sonra mikrofonu seyirciye uzatıp Allah kısmını seyirci söylesin diye beklerken hepinizin tavana bakıp aksırıp tıksırdığını unuttuk mu sanıyorsunuz hayır unutmadık ya kardeş aç gözünü aç seni dininden uzaklaştırmaya çalışıyorlar.

Müzik dinlersin yarın bir gün iş film izlemeye, kitap okumaya kadar gelir bak görüyorsun demi her küçük günah bir büyük günahı doğruyor. Kulaklığını at çöpe, telefonunda ne kadar piremuyum müzik hesabı varsa tek tek delete yap daha sonra Dersimli Mehmet hocanın adım adım kuran öğreniyorum app'i var 9.90'a onu indiriyorsun ve tek tek tırmız'i, buharı okuyup günahlarından arınarak yavaş yavaş kuranını hatim ediyorsun sonra bitti mi hayır not defterini al yanına teker teker onları not düş tasfir eyleyeceksin ki küçük müminlere sen de bu aşkı aşılayasın değmi.

2|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Dersimli mehmet hocanın reklam müdürü müsün? Seni geçen de görmüştüm yok müslüman olduğun için namazına engel olduğu için buranın şehvetli kadınlarına aldandığın için hesap kapatıp gidiyordun :D noldu o iş? Kendiniz her haltı yiyip milletin ufacık zevklerine dil uzatmayın gözünüzü seveyim sizin yüzünüzden insanlar dinden soğuyor.. Helal daire keyfe kafidir.. İbadetlerden alıkoymadığı sürece isteyen dinlesin sana ne? Her türlü haltı yiyip iki tıngırtı olsun eğleneyim diye müzik açan insanlara akıl verceğine uçkurunu tut sen

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İyice zıvanadan çıktınız.
    Senin de internete girmen, elinde ki gavur icadı telefonu kullanmanda günah o zaman.
    Şu dini insanların üzerinde korku tabuları kurarak besleniyorsunuz ya.
    Ciddi anlamda yatacak yeriniz yok.

2|1
    0|0
  • Eyvallah arkadasim... ama çeliskili olmamismi.. internet daha gunah.. senin bu kizlarin icinde ne isin var... örnek ol.. cevrene daha güzel bir nasihat olur.

1|1
    0|0
  • onlime imam misin.

1|0
    1|0
  • Helal olsun Allah razi olsun boyle bir paylasim yaptigin icin ve dedigini yapacagim kulakligimi atiyorum..

0|0
    0|0
  • Herkesin inancı kendine. Kendi düşüncenin en doğru olduğunu söyleyip herkese bu düşünme biçimini dayatman bu akıl ve bilinç seviyesine gelmiş insanları kendin gibi kölelestirmeni kabul etmiyorum. Bir akıl daha boşa harcanmış, yazık.

0|0
    0|0
  • Senin derdin ne? Sadece bir cümlede yazsaydın

0|0
    0|0
  • "Yarın bir gün iş film izlemeye, kitap okumaya kadar gelir" bu cümlene kadar sadece cahil olduğunu düşünüyordum ama cümleden şöyle düşündüm, bu çocuk ya provakasyon yapmaya çalışıyor ya da okumuş cahil.

0|0
    0|0
  • Islam gericilik değil siz abartiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Sosyal medyada günah hala burdasin burada cinsel içerikli bir çok şey paylasiliyor görüyoruz hepimiz ama hala müzik dinlemek günah demi ? Git işine.. Önceliklerinin arasinda iyi bir insan olmak olsun gerisi boş Allah korkusu varsa geriside boş...

0|0
    0|0
  • Cok haklısın kardeşim bende o yuzden pek dinlemem müzik. Ama insanlık hali bazen unutuyorum açıyorum dinliyorum. Sonradan kafama dank ediyo ama gec kalmış oluyorum

0|0
    0|0
  • O kadar haksızsın ki, bu sonuca varmam için başlığı okumam yetti gerisini okumama gerek kalmadı

0|0
    0|0
  • Dinlerim. Okumadım bile günahsa da kabulüm

0|0
    0|0
  • Kendi dusuncenle insanlarin dusuncesini bastirmana gerek yok herkesin akli var dusuncesi var ozgur iradesi var

0|0
    0|0
  • müzik dinliyorum dinleyeceğimde ben de bu kadar müslümanım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• peygamber efendimizin zamanında beats kulaklık var mıydı? =D hayır sizn gibiler yüzünden dinden soğuyorum valla

0|0
    0|0
  • İslam türkleri asimile etmiştir

0|0
    0|0
  • Ellerimi tutmadın yar Yatamam geceleri... 😉

0|0
    0|0
  • Yobaz detected ölü taklidi yapın gider
    O-|---<

0|0
    0|0